2733
2739
عنوان

اگه از همسرم جدا شدم پشیمون نمیشم ؟

302 بازدید | 26 پست

اگه تاپیک های قبلی منو خونده باشید داستان زندگیم رو میدونین ، من ۱۶ سالمه و همسرم ۳۴ :))) می‌دونم خیلی زیاده تفاوت سنی می‌دونم

7 ماهه ک عقد کردیم و منو به شدت محدود می‌کنه ، ذهنیت شکاک داره  ، حتی نمیزاره با پدر و مادرم هم درست ارتباط بگیرم ، ( متاسفانه این واقعیته) 

اما به شدت هم بهم توجه می‌کنه و محبت کلامی داره و می‌دونم دوسم داره ، اما ذهنیت مریضی داره

چیکار کنم ؟ خودمم خیلی بهش وابستم

جدا شو کسی که نتونه پیشرفت تو را ببینه اینقدر کوچیکت میکنه که تو قابی که خودش دوست داره تو را حا بده 

این دوست داشتناشم موقتیه چند سال دیگه دوست داشتنی هم در کار نیس حتما برو مشاوره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

من بودم درجا جدا میشدم نمیتونم محدود بمونم. با کسی رفت امد ندتشته باشم 

زندگیی ک توش اعتماد نیس ب درد نمیخورع

❌لایک نکنید❌    کاش خانواده ها یاد بگیرن بجای محدود کردن دخترا پسرای خوبی تربیت کنن😑😔                

شوگره طرف😐   دختر تو این سن حتی اگه بهترین همسر جهان هم بود طلاق بگیره ۱ هیچ جلویی... برگام ریخته از بعضی والدین که با چه عقلی دختر تو این سن شوهر میدن...

اگر:  A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     برابر با:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  باشد..    آیا برای خوشبختی و سعادتمندی، تنها تلاش سخت کافیست؟!    H+A+R+D+W+O+R+K       8+1+18+4+23+15+18+11=  98%      آیا دانش مارا به ۱۰۰% میرساند؟  K+N+O+W+L+E+D+G+E              11+14+15+23+12+5+4+7+5برابر است با  96%     عشق چطور؟!❤     L+O+V+E   12+15+22+5  برابر است با 54%   خیلی از ما فکر میکردیم اینا مهمترین باشن اما نه!  پول چطور😉       M+O+N+E+Y      13+ 15+ 14 +5 +25  برابر است با 72%....  اینا کافی نیستند😕   پس برای رسیدن به اوج باید چه کار کرد؟    نگرش!          A+T+T+I+T+U+D+E          1 +20 +20 +9 +20+ 21 +4 +5  برابر است با  100%💪💚      آره دوست من!  اگه طرز فکر و نگرشمون رو به زندگی، کار، گروه و عشقمون عوض کنیم زندگی ۱۰۰% عوض خواهد شد..💚  (نگرش همه چیز رو عوض میکنه)    متاهل💍 و متعهد💎به جانم مهردادم❤💑 
بنظرم علاقه ای ک بهش دارم فراموش میشه ؟

نزدیک‌۲۰ سال فاصله سنی داری این چه وضعش اخه

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2706