2737
2734
عنوان

الان بنظرتون بلاکش کنم؟

65 بازدید | 9 پست

سه روز پیش دعوامون شد هرچی معذرت خواهی کردممم قبول نکرد قهر کرد خودشو لوس کرد منم به غرورم برخورد گفتم هرجور خودت میدونی من ناز کسی و نمیکشم صاحب اختیاری 

بعد فرداش بهم پیام داد من جواب ندادم سین زدم ولی 

بعد گفت فکر کردی فقط تو بلدی جواب ندی منم بلدم بعد لج کرد دیگه تا الان پیام نداده بنظرتون بلاک کنم الان ؟مطمئنا بعدش میاد پیام میده اعصابش خورد میشه ولی بحث من این نیست که پیام بده یانه من دوستش ندارم میخام جداشم ازش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب میخوای جداشی که دیگه حرفی باقی نمیمونه

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
2731
خب دوسش نداری چرا خودتو درگیر میکنی  بزرگترین اشتباه درگیر شدن تو رابطه هاییه که خودتم نمیدونی ...

چون دلم می‌سوخت میگفتم دوسم داره فقط به همین دلیل منتشو کشیدم حتی حرف رمانتیک که زدم  برداشت بهم گفت پرو نشو شببخیر

بلاک کنم یانع

من بودم ۱۰۰بار کرده بودم تاحالا

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
2738
چون دلم می‌سوخت میگفتم دوسم داره فقط به همین دلیل منتشو کشیدم حتی حرف رمانتیک که زدم  برداشت به ...

وای دختر گور باباش ک دوست داره دلذتو چی میشه پس 

شخصا ی رابطه رو با همین عقیده تو سه ساللل ادامه دادم !

دیگ ب جایی رسیدم ک گفتم بره ب درک‌ و در عرص ی روز همه چیز رو قطع کردم حتی خانواده هامون هم در جریان بودم چرا از رها مردن میترسی 

رها کن ببین دنیا چقدرر فرصت های بیشار داره برای زندگی چقدر اتفاقای خفن تری ممکنه برات بیفته 

چندبار بلاک کردم پیگیرم شد باز دلم طاقت نیاورد دلم سوخت از بلاک درش اوردم

بیخیال آدم علشق که مغرور نمیشه مث این

اونم هیچی نشده