2733
2734
عنوان

نرسیدن به عشق

79 بازدید | 13 پست

سلام ، من از 13 سالگی عاشق پسری شدم و به خاطر اینکه حجب و حیای زیادی داشتم نذاشتم عشقم آشکار بشه اما به خاطر اینکه نسبت فامیلی دور داشتیم ، مادرش همیشه از من تعریف میکرد و می‌گفت بزرگ که بشی ، میایم خواستگاری ، منم تو اوج جوانی ، خوش خیال، خلاصه پنج شش سال رو با این عشق سر کردم به امید وصال که یک دفعه خبر رسید پسره با دختر دیگه ای ازدواج کرده، ضربه روحی بدی خوردم، به خودم قول داده بودم دیگه به کسی دل نبندم اما جدیدا دوباره یه مورد مثل قبلی برام پیش اومده و من تو دلم خیلی دوسش دارم میدونم احمقانه ست اما دله دیگه... خواستگارام هم طوری نیستن که به دلم بشینن ، دارم دیوانه میشم ، آخه چرا سهم من رسیدن نیست، دیگه طاقت شکست عشقی بعدی رو ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من توم یا تو منی 😭💔 دارم میمیرم از بی قراری میشه بیایی تایپک  نگاه کنی

اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔
خب احساستو به مورد دوم بگو ،نهایت نه اگه شنیدی خدایی نکرده ،یه چند روز میریزی بهم و تمام ،دیگه نشین ...

آخه شهر کوچیک زندگی میکنم، اگه بگم به گوش همه میرسه آبروم میره، شغل دولتی هم دارم برام خیلی بد میشه

2740
آخه شهر کوچیک زندگی میکنم، اگه بگم به گوش همه میرسه آبروم میره، شغل دولتی هم دارم برام خیلی بد میشه

عزیزم شما به پسره صحبت کنی از طریق چت ،یعنی میره پخش میکنه‌؟ اینقدر اگه بیشعوره که مرد زندگی نیست

شما نمیخوای که دوست شی باهاش 

خیلی رسمی بهش بگو  که بهتون علاقمند شدم اگه مایلد  برا ازدواج  باهم بیشتر اشنا بشیم 

عزیزم شما به پسره صحبت کنی از طریق چت ،یعنی میره پخش میکنه‌؟ اینقدر اگه بیشعوره که مرد زندگی نیست ش ...

پسرای شهر ما طورین اگه بفهمند کسی بهشون چشم داره ، بدتر دور میشن ازش، پنهان بمونه بهتره، بزار عشق این یکی هم بسوزونتم

پسرای شهر ما طورین اگه بفهمند کسی بهشون چشم داره ، بدتر دور میشن ازش، پنهان بمونه بهتره، بزار عشق ای ...

همکارمه ، مدام هم جلو چشممه ، آخ که دلم خون میشه وقتی میبینمش ، همین جوری دل میبره

فکر نمی‌کردم تو 24سالگی دوباره عاشق بشم، مثلا سنی گذشته ازم

میدونید ، اینبار خود طرف کاری کرد من دلبسته بشم، من محل کارم بودم کارم تموم شده بود داشتم از پله ها میومدم پایین که این آقا رو دیدم همین جوری خیره شده بود به من، من از پیشش رد شدم اونم بدو بدو تا نصفه راه دنبالم اومد ، بعد که دید نیستم ( رفتم داخل اتاق) برگشت رفت، به نظرتون ممکنه به من احساسی داشته باشه؟