2737
2739
عنوان

شوهرش تا سرحد مرگ کتکش زده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1957 بازدید | 69 پست
ببین عزیزم توداری کمک میکنی اگه این خانم کوتا بیاد خیلی ضایع میشی ها

بخدا اگه کوتا بیاد ولش میکنم همش کتک بخوره

کسی که ظلم میکنه

با کسی که میذاره بش ظلم بشه فرقی باهم ندارن

خدا بش عقل بده

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توام مثل منی زن همسایه مون داشت شوهرش میزد مادر دختره هم داد میزد که دخترمو کشت منم از این ور دیوار ...

واقعا ادم میمونه خب اگه ساکت باشیم با یه حیون چه فرقی داریم .... فیلا بهم کمک میکنن با اینکه حیونن ن

من با کسی دعوا نکردم من اروم حرف زدم دیگه بقیش با خودشه دیگه من کارمو انجام دادم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
غصه های خودم کمه میام نی نی سایت صدبرابر به غصه هام اضافه میشه😫🥺

حالا من چی بگم شدم شورا حل اختلافات خاندان

بخدا هرچی بشه منو میبرن میگن توروخدا حلش کن🤦🏻‍♀️

2742
زوری ازدواج کرده هیبیچ کاری نمیتونه بکنه..اگه میتونست کاری کنه اصلا ازدواج نمیکرد.. منم زوری ازدواج ...

یعنی چی خب همه ادما که مثل هم نیستن....

یکی شجاع یکی ترسو دیگه

زیادی خوب و عاقلی واسه همین😁بنظرم آدم راز نگه داری هم هستی

اره راز نگه دارم خیلی و به خداااوند عجیب باور دارم اصلا رابطم با خدا یه جوریه .....

اره بابا من حالا۵۰۰۰ تا برداشته بودم ۴۰۰۰ تا فرستادم ۱۰۰۰ تاش موند

قبول باشع منم فرستادم😢

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2740
استارتر میدونم بی ربطه به تاپیکت ولی تاریخ تاپیکتو سه بار چک کردم ،مث روز برام روشنه که یه بار عین ا ...

برام دعا کن بتونم انقد ثروتمند بشم یه انجمن حمایت از زنان بی سرپرسن بد سرپرست بزنم

قبول باشع منم فرستادم😢

مممنونم

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
خدا ازت راضی باشه درگاه بهشت رو به روت باز کنه

خدا  به همه کمک کنه من اگه چیززی دارم از لطف خدا بوده

منو حقیرو عزززیز کرده

مرسی برای دعات گلم خدا به دلت نور بده

یعنی چی خب همه ادما که مثل هم نیستن.... یکی شجاع یکی ترسو دیگه

نه قربونت برم گفتنش راحته...گاهی به سختترین چیزا هم راضی میشی اما راهی نیست...هیچ راهی نیست...

لطفا اگر منو جایی دیدین بهم بگین دختر جان برو بشین سر درست تا بتونی خودتو نجات بدی💚🌱
نه قربونت برم گفتنش راحته...گاهی به سختترین چیزا هم راضی میشی اما راهی نیست...هیچ راهی نیست...

خدا کمکت کنه عزیزم

2706