2737
2734

من قبلا ازدواجی بودم ولی الان یه مدته از ازدواج شوهر متنفر شدم به نظرم از اثرات اومدن به نی نی سایته

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
منم اینطوریم . تازه ۳۱ سالمم هست

من ۳۲ سالمه😂😂😂😂

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو سایت اینجوری نیست ببین مثلا طرف دوست داره ازدواج کنه اما برو خودش هم نمیاره تا غرورش حفظ بشه پس م ...

اخه حس میکنم تکلیفشون با خودشون روشن نیست .معیار ندارن و با ی نگاه عاشق میشن

2731
2740

من هر دفعه اومدم سایت شرح زندگی متاهل ها رو خوندم به دوتا نتیجه رسیدم یا اصن ازدواج نکنم یا با یه پسر پرورشگاهی ازدواج کنم حق طلاق هم حتما بگیرم 

ولی جدیدا انقد دختر بچه عضو شده هی تاپیک شوهر میخوام یا تاپیک کراش میزنن دیگه حالم بهم میخوره تصمیم گرفتم سایت رو ترک کنم 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2706