2737
2734
حرفات درسته ولی الان دیگه خوب شده دیگه اذیتم نمیکنه راستش دوسم داره ولی خیلی لجبازه.. طلاق نمیتونم . ...

هیچ دست بزنی درست نمیشه

طلاق بگیر خودت کارکن 

فردا میای همینجا تاپیک میزاری ک چکارکنم حالاخودت میدونی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم الان دو سه روزه تستم مثبت شده من قرص رو تقریبا دوهفته پیش خوردم 

تو سه ماهه اول بارداری خیلی خیلی خطرناکه و بجه ناقص میشه حتی چند ماه قبل از اقدام به بارداری باید این قرص قطع بشه برو دکترت وبگو 

عزیزم..منم تو بارداری قبلیم قرصی ک نباید رو خوردم اطلاع نداشتم باردارم.‌خیلی استرس گرفتم تهش منجر به ...

شما مگ قرص چی خوردید؟

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
2740
اره رفتم نامه سقط داد ولی گفت جنین الان تو لوله هست باید بیاد تو رحم بعد سقط کنی.. هفته دیگه باید بر ...

خب خیریته 

شوهرت چیزی نگف؟؟؟

اگر ۱۰ تا دکتر گف اشکال نداره ولی یک دکتر گف اشکال داره بخاطر حرف همون یک دکتر سقط کن چون بچه ناقص واقعا گتاه داره پدر و مادر هم پیر میشن

خب خیریته  شوهرت چیزی نگف؟؟؟ اگر ۱۰ تا دکتر گف اشکال نداره ولی یک دکتر گف اشکال داره بخاطر حر ...

یه دکتر گفت اشکال نداره.. دوتا بهترین متخصص های شهرمون گفت حتی یه دونه راکوتان هم ضرر داره فقط سقط.. شوهرم نه خیلی ناراحت شد و گریه کرد ولی کاری نمیشع کرد گفت بچه ناقص بهتره سقط کنی

اره دکتر همرگفت صددرصد ناقص میشه

عزیزم سخته خیلی ، ولی اینم در نظر بگیر که نگهداری از بچه ناقص چقدر سخته هم برای مادر و اطرافیان و هم برای اون طفل معصوم که یه عمر باید عذاب بکشه،کاری که درسته وعقلانیه انجام بده 

2706