2737
2739
عنوان

تفاوت قد زن و شوهر چقد باشه خوبه؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 779 بازدید | 86 پست
دقیقا  حالا فک کن همون زن یه مرد قد بلند کنارش باشه چقد جذاب به نظر میان

همینو بگو 🥺

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
ن راضیم سختی چی داره مثلا😄😅به قول شوهرم بغلم گم میشی  وزن ایشون ۹۰ وزن من ۵۹

خدا حفظتون کنه شوهرم منم ۹۲ کیلوئه خودم ۶۷

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه شما که قد کوتاه قضیه هستی بله خیلی خوبه 

😅😅😅

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
2731
خدا حفظتون کنه شوهرم منم ۹۲ کیلوئه خودم ۶۷

پایدار باشین

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
نه ۱۹۰ خیلی خوبه به نظرم زیاد بلند نیست 

ان شالله همون ک تو فکر و دلته قسمتت بشه عزززیزم و خوشبخت و عاقبت بخیر بشید کنار هم

قربونت عزیزم ایشالاااا    اخی ایشالا همیشه شاد باشید با هم  من. ی چیزی تو مایه ها ...

ان شالله همون که میخوای میشه به قانون جذب ایمان داشته باش 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2740
من همیشه دوست داشتم همسرم قد بلند باشه ولی از بازی بد روزگار همسرم دقیقاااا همقدِ منه🤣😆

عیب نداره 😉اخلاق و عشق مهم تره

بیاااا بیااااا و خودتو نکش  حالا من بمیرم و زنده بشم نهایتش کسی که بگیره منو قدش ۱۸۵ میشه  ...

😁😁خودت قدت بلنده؟؟؟

۱۸۵ خوبه ک شوهر من ۱۸۳ هست ولی بلنده قدش خوبه مردای اطرافمون اکثرا کوتاه ترن

😂😂😂دیگه خدا مارو اینجوری آفرید چه کنیم عاشقم ک شدیم حواسمون به قد و قوارمون نبود

مبارک باشه و بهترین ها رو آرزو دارم براتون🙂

هر چی آرزوی خوبه مال تو 🥰🙂

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع
۱۷۸ 🫠 تو خونواده ما قد کوتاه خاندانم  دخترخاله هام بالا۱۸۰ قدشونه  نه برا ما بالا ۱۸۵ ...

ماشالا خودت بلندی خیلی تقصیر پسرا نیست😅

ولی بالا ۱۸۰ اومد دیگه قبول کن اگه آدم درستی بود خیلی سخت نگیر

2706