2733
2739
عنوان

مامانم بینمون فرق میزاره ؛)😒

130 بازدید | 6 پست

پارسال یه کفش برام خریدن

من مسیر مدرسم دوره پیاده میرم و میام و هرجا بخوام برم و خیابون و خونه اقوام و اینا مجبورم پیاده برم چون دلشون نمیاد پول اسپات یا تاکسی بدن بهم!!!

کفشم خیلی کهنه شده یه لنگش جلوش سوراخ شده اون یکی لنگش هم کف کفشم کامللل کپه شده درحالی ک نمیشه باهاش راه رفت 

تو مدرسه شدم سوژه دوستام از بس مسخرم میکنن 

انقد کف کفشم داغونه راه که میرم سنگ و ریگ میره تو پام 

به مامانم گفتم گفت گورت میری که کفشت خراب شده چخبرتههه غلط کردی با همین میری میایی تا اخر سال 

کف کفشتو بچسبون پول نیست !!

برای خرید این چیزها وضعمون اوکیه 

رفت بقران قسم کفش برای خودش خرید یه بوت مشکی یه کرمی مجلسی یه اسپرت 

برای داداشمم ۲۸ سالشه یه کفش جدید خرید درحالی که دوتا کفش نو داشت 

برای ابجیمم ۹ سالشه ی کفش سفید خرید اسپرت اونم کفش داشت!

بعدم ۲میلیون و سیصد و هشتاد برای خودش کرم ضد چروک و اینا خرید

من براشون هیچ ارزشی ندارم بابامم اهمیت نمیده بهم تا چیزیم بگم میگن تو حسودی فلانی...

دلم شکسته 🥲💔

برای خواسته قلبیم یه صلوات میفرستین ؟!🥺♥️این کاربری دست دو نفره من (ملیکا) دختر خالم(فوزیه) 😅 کاربری دختر خالم تعلیق شده همزمان از یه کاربری استفاده میکنیم ...

من صدقه از کسی نمیخوام بچه ها 

فقط دردو دل کردممم ؛) 

چبکار کنم ک بینمون فرق نزاره؟!

برای خواسته قلبیم یه صلوات میفرستین ؟!🥺♥️این کاربری دست دو نفره من (ملیکا) دختر خالم(فوزیه) 😅 کاربری دختر خالم تعلیق شده همزمان از یه کاربری استفاده میکنیم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از نامادری بدتره

میدونم

لقمه غذایی ک میزارم دهنمو میشماره !!! بعدم کلی منت 

2742

چ کردی با خواستگارات؟

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم
چ کردی با خواستگارات؟

پبداشون نشد دیگه :)💔