2733
2734

چندروز پیش زنگ زدم یه وقت پیش یه روانشناس بگیرم هزینه یه جلسرو که پرسیدم منشیه گفت جلسه ای یک میلیون و ۵۰ هزار تومن :)))

خب اگر من بابت هر جلسه یک میلیون و ۵۰ هزار تومن تو کارتم بود که دیگه نیازی به مشاوره نداشتم :))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هرماه همون پولو بری برای خودت لوازم آرایشی یک لباسی چیزی بخری روحیت کاملا عالی میشه😂

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
2740
هرماه همون پولو بری برای خودت لوازم آرایشی یک لباسی چیزی بخری روحیت کاملا عالی میشه😂

دقیقاا،موافقم والا اون پولو به جای اینکه بدیم به مشاور برای خودمون خرج کنیم افسردگیمون درمان میشه😂👌

بگو مگه میخای چ کنی ۴ تا کلمه حرفه دیگه😂

واقعام همینه،چهارتا حرف کلیشه ای و انگیزشی زرد میزنن آخرشم میگه خودت باید تغییر کنی ما هیچکدوم دستی تو تغییرت نداریم تایم جلستونم تموم شد😂😂

واقعام همینه،چهارتا حرف کلیشه ای و انگیزشی زرد میزنن آخرشم میگه خودت باید تغییر کنی ما هیچکدوم دستی ...

ددفعه بعدی ک رفتی بگو منم تو پول دادن دستی ندارم جملات انگیزشیت هم مال خودت😂

واقعام همینه،چهارتا حرف کلیشه ای و انگیزشی زرد میزنن آخرشم میگه خودت باید تغییر کنی ما هیچکدوم دستی ...

حرفت رو اصلا قبول ندارم، من یه ماه پیش تو بدترین وضعیت روحیم رفتم انقدر حالم رو خوب کرد که نگو

بستگی به مشاور داره، بعضیا واقعا از جون و دل کار میکنن

ددفعه بعدی ک رفتی بگو منم تو پول دادن دستی ندارم جملات انگیزشیت هم مال خودت😂

آره واقعا😂😂

تازه مشکل اینه بری پیششون باید حالت بهتر شه انقدر میگن زندگی سیاهه زندگی بده زندگی همینقدر سخته آدم حالش بدتر میشه🤦🏻‍♀️

2706