2733
2734

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از اون چیزا قرمز که میریزن رو نون یه دفعه خوردم بعد 15 سال فکر کنم هنوز داره چندشم میشه 😂

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘

[QUOTE=337335764]از اون چیزا قرمز که میریزن رو نون یه دفعه خوردم بعد 15 سال فکر کنم هنوز داره چندشم میشه آره همه کسی دوس نداره.‌

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷
2738
از اون چیزا قرمز که میریزن رو نون یه دفعه خوردم بعد 15 سال فکر کنم هنوز داره چندشم میشه 😂

من عید رفتم جنوب

هرچی با خودم کلنجار رفتم از اینا بخورم نتونستم

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
[QUOTE=337335764]از اون چیزا قرمز که میریزن رو نون یه دفعه خوردم بعد 15 سال فکر کنم هنوز داره چندشم ...

نون خالیشو ولی دوست داشتم 😍

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
من عید رفتم جنوب هرچی با خودم کلنجار رفتم از اینا بخورم نتونستم

فکر کنم باید از اول خورده باشی که دوستش داشته باشی  آخه دیدم خودشون با عشق خاصی میخوردن

2706