2733
2739
عنوان

از صبح هر چرتی دارم میخورم😂

153 بازدید | 24 پست

خیر سرم رژیم بودم 

رفتم رو ترازو دیدم از صبح ک ناشتا بودم ۲کیلو اضافه کردم 

چون ی اتفاقی واسه دندونم افتاد دیگ منو جو گرفت😂(نپرسید لطفا چرا😂🥱) 

جای جبران هست؟ 

تو ی هفته میتونم بسوزونم این مقدار رو؟ 😂😭

🩶🇬🇧🧮🛍📸💒✈️🎧⛹‍♀🏀🍵🥗🥬🍏🌸👩‍🏫👩‍🎓

😐من صبحا با شبا دقیق یه کیلو نیم دو کیلو فرق دارم باز فردا صبح همون وزن دیروز صبحم 

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی تو یه روز دو کیلو اضافه کردی😐 را تو منه‌ لاغر هم بگو تولوخدا

اره🤣😭

من لاغرم میخام نگه دارم خودمو رو همین وزن

اگر بگم چندم باورت نمیشه زیر ۳۹ ام😂 

ولی خب هرکس ی هدف داره دیگ.. 

الان بگو چه کنم دارم بالا میارم😂 

۳ تیکه بادمجون

سه قاشق غذاخوری رب خام

لوبیا چیتی نصف لیوان 

یه خروار سیب و پرتقال 

دو تا شکلات

اینا اصلیا بودن

شوخی میکنی دو کیلو تویه روز پس چرا من چاق نمیشم؟ 🥲🧸

کاربر @کیوتمم هستم ✨(:          متعهد هستم به تو تا همیشه به جفت چشمای قشنگت قسم 🥺💜Μ میشه برای رسیدن به ارزوم برام صلوات بفرستید ✭☻
😐من صبحا با شبا دقیق یه کیلو نیم دو کیلو فرق دارم باز فردا صبح همون وزن دیروز صبحم 

یعنی هضم میشه؟ واسه من چرا فقط نیم کیلوش برمیگرده هر صبح وزن قبلی😑🤦🏻‍♀️

2740
یعنی هضم میشه؟ واسه من چرا فقط نیم کیلوش برمیگرده هر صبح وزن قبلی😑🤦🏻‍♀️

والا شاید بدن با بدن فرق کنه البته من ورزشکارم و هرروز تقریباً چهار ساعت ورزش میکنم 😂

جالبه برام که چطور هضم نمیشه برا شما 

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
اره🤣😭 من لاغرم میخام نگه دارم خودمو رو همین وزن اگر بگم چندم باورت نمیشه زیر ۳۹ ام😂  ولی ...

زیر ۳۹😳بگو داری شوخی میکن😂

دمت گرم بابا

تویی که امضامو میخونی،💛میشه برام دعا کنی امسال فرهنگیان قبول شم💛😢
والا شاید بدن با بدن فرق کنه البته من ورزشکارم و هرروز تقریباً چهار ساعت ورزش میکنم 😂 جالبه برام ک ...

چهارساعتتت

من از اتاقم یبارم تکون نمیخوره تا اشپزخونه خببب😂😭 

زیر ۳۹😳بگو داری شوخی میکن😂 دمت گرم بابا

سنم کمه خب ۱۵_۱۶ سالمه

داداش یچی بگو چجوری کم کنم این مقدار رو فقط 

ی پیشنهادی بده دیگ هر ایده ای ک داری😂😭

چهارساعتتت من از اتاقم یبارم تکون نمیخوره تا اشپزخونه خببب😂😭 

آخه بخاطر رشتم هستش 😂😂

آخی الهی خب آخه گفتی چهل کیلو هم نمیشی وزنت خیلی کمه ورزش لازم نیستی 

ولی کاش میتونستی بدن‌سازی کار کنی بدنت عضلانی قشنگ رو فرم باشه 

سنم کمه خب ۱۵_۱۶ سالمه داداش یچی بگو چجوری کم کنم این مقدار رو فقط  ی پیشنهادی بده دیگ هر اید ...

من هیچ من نگاه😂والا من تخصصی تو کافیه نه لاغری😂البته کافیه یه وعده نخورم کلی کم میکنم

تویی که امضامو میخونی،💛میشه برام دعا کنی امسال فرهنگیان قبول شم💛😢
2706