2737
2734

امروز نامزدم ساعت ۱:۳۰ رفت سرکار ،داداشمم باهاش رفت چون تو اون مسیر کار داشت

من ب مامانم گفتم مامان نامزدم احتمالا با خودش غذا نبرده باشه چون میدونم مادرشوهرم تنبله حدس زدم غذا درست نکرده باشه گفتم مامان از ناهار بریزم تو ی ظرفی داداش بده ب نامزدم ؟ گفت نه ولش کن پررو میشه

حالا داداشم اومده خونه میگ نامزدم گفته اه یادم رفت غذامو بیارم ب داداشم پول داده واسش نون و الویه بخره شده صد تومن

من مطمئنم مادرشوهرم غذا درست نکرده چون نامزدم شکموئه امکان نداره یادش بره غذاشو

بیچاره ناهار نخورده رفته سرکار تا ۱۲ شب هم سرکاره

همش عصابم خورده چرا واسش غذا نذاشتم ببره بنظرتون مادرم حرفش درست بود؟ 

( اینم داخل پرانتز بهتون بگم ی بار ما نامزدمو شام دعوت کردیم فرداش نامزدم شبکار بود نگو بازم مادرش واسش غذا درست نکرده بود فرداش مادرشوهرم که میشه عمم اومد خونمون به شوخی به مامانم گفت وقتی محمد( نامزدم) داشته میرفته سرکار من خواب بودم اونم غذاشو نبرده مهدی( برادرشوهرم) گف مامان حتما زندایی( مامانم) واسش غذا گذاشته ک غذاشو نبرده😐😑)

عمتت نا محسوس میخاد بندازه گردنتون.

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

طفلک 😕 گناه داشت ، بعضی مادرزنا انقدر دامادشون رو میخوان حد نداره .. اونوقت شما یه غذارو ازش دریغ کردید 😐

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 

دلسوز تر از مادرش که بهش نیستی،دخالت نکن،یامادرش غذامیده می‌بره یاخودش میخره میخوره

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..

نمیدونم حرف مادرت درست بوده یا نه ولی نامزدت مرد بالغ هست بچه کوچولو نیست که شما یا مادرش براش تغذیه مدرسه بذارین. خودش اگه غذا نذارین براش باید یه فکری بکنه. شما هم از الان بخوای براش مادری کنین در اینده با چالش های بزرگ روبرو خواهید بود

2740

تو کار مادر و پسر دخالت نکن 

اونا یه عمر با هم همونطور کنلر اومدن 

شما هم از الان یادبگیر نقش مادر یا مادربزرگ رو برلش ایفا نکنی 

در حد نامزد بودن رفتار کن 

وظیفه‌ی مادرت هم نیست براش غذا آماده کنه 

2706