2733
2739
عنوان

شما باشید یه جوری نمیشید برای این خاستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 2122 بازدید | 123 پست
عزیزدلم نظر لطفته❤️ حتما راجع به عشق سابق این آقا تحقیق کن عزیزم ببین چه شباهت و تفاوتی باهم دارین ...

عزیزم حتما فقط اینکه راهنماییم  کن چجوری  اینارو بفهمم مثلا که فرق ما تو چی هست یا نیس یا کلن راجب  اون دختره اخه ابجیش زیاد که چیزی نگفت منم روم  نشد  بگم .میخام اول از خودش بپرسم ببینم واکنشش چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
میگن مردا خیلی عشق   اولشون رو میخاستن. همش میگم نکنه منو اونقدر نخاد🫠

دوست پسر منم میگفت ازدواجم کنم همیشه ته قلبم دوستدارم و فراموش نمیشی🥲

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...
چه مادر ساده لوحی داره 😂.نمی‌دونم والا من جات بودم تنها در صورتی همچین چیزی رو می‌پذیرفتم که بقیه ش ...

ساده لوح نبوده صادق بودن

❌لایک نکنید❌    کاش خانواده ها یاد بگیرن بجای محدود کردن دخترا پسرای خوبی تربیت کنن😑😔                
2740
عزیزم حتما فقط اینکه راهنماییم  کن چجوری  اینارو بفهمم مثلا که فرق ما تو چی هست یا نیس یا ...

اگه واقعا به دلت نشسته خواستگارت پس یه قرار ملاقات بذار و بشین رک و راست ازش بپرس

اول راجع به خودت

که علتش واسه انتخاب شما چیه؟

هدفش از ازدواج چیه؟

واینجور سوالا

بعد راجه به اون مرحومه

بپرس کجا باهم آشنا شدن؟

چی اون دختر این آقا رو مجذوب خودش کرده؟

اسم‌اون خانوم چیه؟چندسالش بوده؟

هنوزم بهش فکرمیکنه یا نه؟

اگه نه چندوقته فراموشش کرده؟

خوابشو میبینه یانه؟

هنوزم سر مزارش میره یانه؟

چه شباهت و تفاوتی بین شما و اون مرحومه است؟

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤

من نمیتونم قبول کنم

ادمش نیستم 

ادم همش میگه ا این اهنگو داره گوش میکنه نکنه بخاطره اونه 

این کارو کرده نکنه بخاطره اونه

همش پسه ذهنم هست که اون ادم عاشقه یکی دیگه بوده

اون دختر اگه بود قطعا انتخابش اون بود نه من

من خودم تا حالا عاشقه کسی نشدم وفک میکنم همسرم اولین کسیه که قراره دوسش داشته باشم فک میکنم برای اونم من اولین کسی یا تنها کسی باید باشم که دوسم داره

بعدش حتما یه تحقیق برین و خودتون بررسی کنین جوابای این آقا با جوابای بقیه یکیه یا نه

اگه درست بود یه مشاوره هم برین

ازدواج خیلیییی مقوله مهمیه خیلیییی مهم

حتما سختگیری کن در این باره

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤
یعنی میگید ۱۱ سال زیاد نیس برا تفاوت سنی؟ من ی خواستگار داشتم بخاطر ۱۱ سال رد کردم 

از لحاظ همه چی خوبه ماشین خونه تکمیل  آماده  شغل. این زیاد بهش گیر ندادم در مرحله  اول بیشتر روی اون موضوع  حساس شدم

2706