2737
2734

ولی بهاره افشاری زن خیلی با وقاریه

کلی هیت و فحش دریافت کرد چیزی نگفت

حتی کامنتا رو نبست 

تو پدرخوانده

در برابر صبوری

بعدا خیلی محترمانه جواب داد

رفیقای خیلی خوبی هم داره ک پشتش بودن

در حدی حمایت کردن ک خودشونم هیت شنیدن و کلی ناسزا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تنها کسی که تو دنیا ازش بدم میاد ترلان پروانه اس واقعا هم نمیدونم چرا حتی با اینکه چهره زیبایی داره ولی حس بدی بهش دارم  

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2738

وای خدا فقط الناز حبیبی خیلی کوچولو و ملوسه😍🤍🥹🫶

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋

وای منم ازشون خوشم نمیاد..اخه ترلان کجاش قشنگه ک نامزد هم شده😑

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه

خوبه ولی بازیگرا اکثرانشون عملی ان 

من خودم به شخصه چهره هاایی رو میپسندم که عملی نباشه ودر عین حال زیبا

مثلا شخصی مثل نیوشا ضیغمی کل صورتش عمله خوشم نمیاد

لطفاً اگر مخالف نظرم هستی ریپ نزن که جوابگو نیستم❤درخواست دوستی هم ندین  قبول نمیکنم💛✋ 
2706