2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشم ممنون دوست خوبم حقیقتامیترسم یکم برم بیرون واینا غریبم اینجا آره ولی من الان تنهااای تنهاام د ...

منم دانشجوی دانشگاه اصفهانم، اگه دوست داری میتونم بیام داخل دانشگاه باهم وقت بگذرونیم بعدش بریم بیرون باهم

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   

اصلا ترسناک نیست چه حالی میده تنهایییی

بشین مدیتیشن برو روح روان آروم‌ میشا

به خودت برس این چهار روز فقط به خودت اختصاص بده

تنهایی برو بیرون اهنگ‌ گوش کن‌ کتاب بخون 

این همه چیپس پفک بخر بشین فیلم ببین

خودت برقص دست بزن با خودت حرف بزن

خودت غذای های که دوست داری درست کن 

خیلی کارا هست میتونی خودت انجام بدی فقط خوش بگذرون از تنهاییت

2731
میشه از زندگی خوابگاهی بهم بگی؟ من امسال میرم دانشگاه  چجور مشکلاتی برای آدم میتونه پیش بیاد؟

هم‌اتاقیات کلا هر مدلی میتونن باشن، تو میخوای بخوابی یکی میخواد درس بخونه یا بالعکس

یکی مریض میشه احتمالش زیاده که بقیه هم مریض بشن

یا مثلا تو رو نظافت حساسی یکی دو نفرشون کثیف باشن اذیت میشی

خیلی باید صبور و آسون‌گیر باشی

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
هم‌اتاقیات کلا هر مدلی میتونن باشن، تو میخوای بخوابی یکی میخواد درس بخونه یا بالعکس یکی مریض میشه ا ...

مرسی عزیزم 

خودت تنهایی میری بیرون کاری چیزی داشته باشی؟ یهو مزاحمتی چیزی پیش بیاد چیکار میکنی 

تنها تو اجتماع اذیت نمیشی؟

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
ببین یه سریال کره ای هست طرف خودکشی می کنه بعد فرشته مرگ تو ۱۲ جسم میبرتش و جونشو میگیره یکی از بهتر ...

وااااوووو اسمششش چیه😍

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
ببین می تونی نودل بخوری، ساندویچ آماده، الویه آماده، سوسیس تخم مرغ، سیب زمینی تخم مرغ اینا هزینه زی ...

وای ممنووونم

نمیدونم حقیقتا

فکر خوبیه چشم

سانویچ آماده ۷۰ واینا شایر باشه🥲🥲🥲وااای

تخم مرغ دارم ماکارونی وسویا دارم سیب زمینی هم دارم🥲

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
مرسی عزیزم  خودت تنهایی میری بیرون کاری چیزی داشته باشی؟ یهو مزاحمتی چیزی پیش بیاد چیکار میکنی ...

البته من الان فارغ‌التحصيل شدم دیگه

آره تنها میرفتم گاهی وقتا هم با دوست خوابگاهیم یا همکلاسیم، کلا آدم بیرونی نیستم

دانشگاهمون بازارچه داشت همه‌چی بود داخلش

مگر هوس شیرینی یا میوه خاصی میکردم که اونم نزدیک دانشگاه بود پیاده میرفتم و برمیگشتم

خدا رو شکر مزاحمتی نبود تو اون چند سال، شهر خیلی مهمه، معمولا شهرای بزرگ امنیتشون بیشتره تا شهرای کوچیک

وای ممنووونم نمیدونم حقیقتا فکر خوبیه چشم سانویچ آماده ۷۰ واینا شایر باشه🥲🥲🥲وااای تخم مرغ دار ...

خب ماکارونی یه روز درست کن، یه روز سیب زمینی تخم مرغ

برنج نداری؟

فیلم و اینا سلیقه ایه. شاید از نظر من قشنگ باشه و از نظر شما نباشه به چه سبک هایی علاقه داری؟ یا اگ ...

چشم عزیزمم

حقیقتش ازین فیلمای انگیزشی موفقیت واینا خوشم میاااد

ترس نداره عزیزم من اهل اصفهانم خیابونای اصلی تا دیر وقت شلوغه ،بعدا میفهمی من چی میگم اگه دوستای خوب ...

ممنون فداتون بشم چشم

شهرتون خیلی قشنگ هست

دوست اونجوری ندارم

هم از لحاظ اخلافی هم درسی هم ظاهری خوبم

اما افسردگی دارم بخاطر یه تجربه تلخ توی گذشتم وگفتم نکنه تنها بشم دوباره بزنه ب سرمم خود خوری کنم

گفتم بزنم بیرون...

عزبزم انیمیشن روح خیلی قشنگه فیلم لئون حرفه ای حتما ببین عاسقش میشی

ممنوووون خکشگللل من😍😍😍

میشه از زندگی خوابگاهی بهم بگی؟ من امسال میرم دانشگاه  چجور مشکلاتی برای آدم میتونه پیش بیاد؟

آره عزیزم

منی سه هفته ببار اینا میرم خونه بستگی به مسافتت داره خب..بعضیا هرهفته میرن

اگه هم اتاقیات هوب باشن خوش میگذرخ

زندگی خب توی خوابگاه جالبه ولی خب سختی های خودشم داره مقلا لباس شستن واز کلاس اومدن وخستگی وکلی ماجرا

آدمای جدید...

کلادانشگاه هیچییی نیست هرکی گفته خوبه دروغ گعته😂😂فقط بنظرم خوابگاهی بودن تتحربه جالبیه

اما خب الان ببین هم اتافیام رفتن من تنهام

2706