2733
2739

بچه ها توروخدا ازتون خواهش میکنم برای شفای پدرم دعا کنید ما خونوادگی مریض شدیم و این ویروس جدیدی که اومده رو گرفتیم تمام علائمش مثل کروناست ولی ضعیف تره. من و مامانم خوب شدیم کامل ولی پدرم حالش بده بدن درد داره گلو درد و سرفه داره. بابام که همش تو خونه آهنگ میخوند و میگفت و می‌خندید الان هرچی باهاش حرف میزنم فقط نگام میکنه😭😭 توروخدا به نیت شفای پدرم یه حمد یا صلوات هرچی که بلدید بخونید منم میخونم براتون. هرکی مومنه از خدا بخواد تقدیر هرچی هست تغییرش بده به شفا💗

للَّهُ لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ لَهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْضِ مَنْ ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ وَسِعَ كُرْسِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ ٢٥٥ لَا إِكْرَاهَ فِي الدِّينِ قَدْ تَبَيَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَيِّ فَمَنْ يَكْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَيُؤْمِنْ بِاللَّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَكَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَى لَا انْفِصَامَ لَهَا وَاللَّهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ ٢٥٦ اللَّهُ وَلِيُّ الَّذِينَ آمَنُوا يُخْرِجُهُمْ مِنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ وَالَّذِينَ كَفَرُوا أَوْلِيَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ يُخْرِجُونَهُمْ مِنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ أُولَئِكَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایتالکرسی میخونم

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2731

نگران نباش عزیزم خوب میشه، حتما ببریدش سرم و امپول ب کمپلکس بزنه، غذا خوب بخوره

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2738
نکنه ویروسه مادر شوهرم من شب خوابید صبح باحال خیلی بد بلند شد بابامم همین طور من کار مادر شوهرمم نگی ...

ماهم خوابیدیم بیدارشدیم اینجوری بود. ایشالا که چیزی نیست. من خواهرمم هست ولی اصلا از ما نگرفت همشم پیشش بودیم نگران نباش ایشالا نمیگیری 💗

ان شاالله که زود خوب شه

نگرانیتو میفهمم

پسر منم ۳سالشه و گرفته

تب ۴۰ درجه داره و هذیان میگه😭

فقط دراز میکشه اصلا راه نمیره😭

داروی دکتر هم جواب نبود بهش

دیشب از ساعت ۴ تا ۶ فقط بالا می‌آورد.  دلم داغونه 

2706