2733
2734

تو تیزهوشان که این بچه همش باید درس بخونه اذیت میشه 

کنکور که معدلی شده راحت تو مدرسه عادی با این هوش بالاش معدلش بیست میشه 

چرا اذیتش کنم شش سال

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هر جور که خودش دوست داره تصمیم بگیره

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...

کاش خانواده منم طرز فکرشون موقع تیزهوشان من همین بود 🗿🌚

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خسته ام،نفسم بالا نمیاد،قلبم درد میکنه،دلم مرگ می خواد،،ولی هنوز دختر کوچولو درونم بهم میگه؛نه مامانی دست نگه دار من هنوز کلی آرزو و رویا دارم،،منم تصمیم گرفتم بهش بگم چشم،،تنهام و فقط خودم و خدا رو دارم ولی این لشکر دو نفره می ارزه به همه دنیا 🌊🌧️🌏✨🐼۱۴۰۳/۱/۱۸
آخه تو تیزهوشان آنقدر فشاره اون همه کتاب غیر درسی  خب امتحان نهایی که از همین کتاب های ساده اس ...

نه والا کتاب غیر درسی نداره

من مدرسه تیزهوشان درس خوندم غیر کتاب چیزی نمیگن از خارج از مباحث درسی

2738
امتحانات نهایی کشوریه فرقی نداره تیزهوشان باشه یا عادی امتحان نهاییشون یکیه بنظرم تیزهوشان بره بهت ...

دخترم و همه گفتند صد درصد قبوله خیلی زرنگه 

حالا یه درصد هم قبول نشد تیزهوشان فدا سرش 

ولی با این قانون جدید کنکور آخه بجه این همه کتاب غیر درسی بخونه شش سال واسه چی 

شما سال چندمی

آخر 

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خسته ام،نفسم بالا نمیاد،قلبم درد میکنه،دلم مرگ می خواد،،ولی هنوز دختر کوچولو درونم بهم میگه؛نه مامانی دست نگه دار من هنوز کلی آرزو و رویا دارم،،منم تصمیم گرفتم بهش بگم چشم،،تنهام و فقط خودم و خدا رو دارم ولی این لشکر دو نفره می ارزه به همه دنیا 🌊🌧️🌏✨🐼۱۴۰۳/۱/۱۸
2706