2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من هفت هشت میلیون پول دادم 

حیف شد کلییی هم تعریفشو شنیدم 

نکن اینکارو 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...
2740

امروز ک سه شنبس دوتا یس میخونی از طرف شهید صالحی خانساری تقدیم ب امام زمان میکنی ازش میخای ک برات واسطه شه حاجتتو بگیری هفته دیگ اینموقع ک حاجتتو گرفتی یا نشونه دیدی از حاجتت یکی دیگ میخونی 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
اثرنکرد یعنی

نه 

بمنم گفتن پول بده 

یه میلیون دادم ینفرشون 

هشت میلیون هم دادم ینفر دیگشون بخدا سر سوزن تاثیر نداشت 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...
چرا  دل تنگی امونمو گرفته

میگذره فقط صبر کن میدونم خیلی سخته ولی چاره ای نیس باید تحمل کرد همه ما کم وبیش این دوران گذروندیم بعد ک عادی شده گفتیم خدارو شکر تموم شد چقد بهتر که  دیگ باهاش نیستم

خدایم برایم کافیست،🤍🌱کاربری دست چند نفر است
2706