2752
2734
عنوان

اندومتریوز

167 بازدید | 35 پست

سلام 

من مشکوک به آندومتریوز هستم . هنوز سونو ندادم اما تشخیص دکتر این بوده . فقط  درد خیلی شدید پریودی دارم .28 سالمه  مجردم و رابطه و ... نداشتم تا بحال . تو نت سرچ کردم و خیلی ترسناک به نظر میاد .

کسی و ندارم بهش بگم مامانم هم فوت شده . ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید بهم بگید .

عزیزم اصلا چیز ترسناکی نیست. اولا برای تشخیصش باید ام ار آی و ..‌ بدی با دارو کنترل میشه اگه هم با دارو نشه جراحی لاپاراسکوپی میکنی تمام. الکی نگران نکن خودتو

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ام آر آی دیگه برای چی! سونو باید انجام بده.

تشخیص قطعی ام آر ای هست گلم

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
ممنونم  باعث نازایی هم میشه درسته ؟؟

اصلاااا وابدا به این چیزا فکر نکن میبینی یکی با صد تا مشکل باردار میشه یکی سالم سالم نمیشه. باردارم میشی اتفاقا بارداری برا این بیماری مفیده

بعد چی شد ؟؟؟

دکتر بهم قرص جلوگیری داد گفت تا6ماه بخور منم استفاده مردم ولی خونریزیم کم نشد،،دیروز باز رفتم دکتر بهم قرص دوفاستون نوشت گفت تا دو سه ماهی بخور اگه خونریزیت کم شد بیا برات آی یو دی بزارم،،حالا شانس من قرص دوفاستون هیچ جا پیدا نمیشه

2706