2733
2739

انقد خسته شدم ک تاریخم۲۵اریبهشت ولی واقعا ی روز دیگ هم‌نمیتونم‌خسته شدم راهکار بدین انجام بدم لعنتی رفتم معاینه گفت دهانه رحمت بسته ی فینگر باز ک‌بخاطر زایمان اولت احتمالا درحقیقت همون بسته😂😂😂

توعمرم انقد از درد کشیدم ذوق‌نداشتم 

فقط منتظرم بکم دردم بگیره برم بیمارستان 

کیسه ابمم ک‌پاره نمیشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

😂😂😂😂

هیچ راهی فقط زیاد راه برو

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من چهار روز مونده به تاریخ زایمانم کل خونه رو وجب به وجب شستم و جارو کردم در حدی که فرداش کیسه آبم ترکید😮‍💨

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای فهمیدن آنچه که مردم واقعا فکر می کنند،به آنچه که آن ها می گویند،توجه داشته باشید💥

رابطه داری؟ 

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2740
خطر داره زایمان زودرس برای بچه 

زیر۳۶هفته زودرس حساب میشه از هفته۳۶ببعد بچه تکمیل حتی دستگاه هم‌نمیره

من۳۸هفتم اغلب همین هفته زایمان میکنن

کم‌میشه برسه کسی۴۰هفته اینا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
من چهار روز مونده به تاریخ زایمانم کل خونه رو وجب به وجب شستم و جارو کردم در حدی که فرداش کیسه آبم ت ...

نگو این خودش همینجوریه 

چند روز پیش کل خونه رو شسته بود😐😂😂

کاربری دست دونفره

من توی حاملگیم متاسفانه اصلا هیچی رعایت نکردم دانشجو بودم و همش درگیر کلاس و درس بودم توی امتحاناتم خیلی بهم فشار اومد یجا بند نبود اخرش بچم یه ماه زودتر بدنیا اومد

من یه مادرم که تمام تلاششو برا پیشرفت  پسر کوچولوش انجام میده 🙂من یه همسرم که از هیچ تلاشی برا شوهرش دریغ نمیکنه 🙂من دختر دلسوز مامان و بابامم😊                 ولی از همه اینا مهمتر اینکه من، منم، یه انسان که کتاب خوندن و دوست داره فیلم دیدن و دوست داره درس خوندن و دوست داره  اشپزی کردن و دوست داره کسیکه خودشو دوست داره شاید یه روزی بیاد که من نه پسرمو نه همسرمو نه مادر پدرمو کنارم نداشته باشم به هر دلیلی شاید مسافرت یا هر چیز دیگه اما من هیچوقت هیچوقت نمیتونم خودمو از خودم جدا کنم پس خودمو فدای پسرم شوهرم و مادر پدرم نمیکنم 🥰طوری خودمو دوست دارم که بقیه هم دوست داشتنمو یاد بگیرم🥰
رابطه داری؟

بله تا چندساعت بعدش ب حدی درد دارم کمردرد دلدرد ولی خو‌درد منظم زایمان نیست و‌خوب‌میشم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706