2737
2734

همین الان دو مورد تو سایت دیدم

که مرد متاهل طرفو گول زده گفته مجردم 

رابطه کامل داشتع

این حرومزاده ها ک زن و بچه دارن دنبال دخترای دیگه هم میفتن باید ادب بشن

کوتاه نیایید اگر خیانت دیدید...

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.

با کاربرای سایت رابطه داشته😵‍💫

ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن✌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لعنت به زن و مرد خیانتکار 

آقایون درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم🚫. به‌قولی،مردی که میاد نی‌نی‌سایت جای خواهرم ماست🧕🏻 متاهل و متعهد💞«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»ferrpalestine 🇵🇸خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است.                         

اون خانومه هم چه شل بوده رفته باهاش سریع رابطه برقرار کرده واسه تن و بدن خودتون ارزش قائل بشید  

دو راه بیشتر نداری یا باید درد تغییر کردن رو تحمل کنی يا رنج موندن در وضعيت الانت رو!🚶🏻‍♀️🫠

گول زده مگه دخترایی که وارد رابطه با این ادما میشن نباید قبلش ی حداقلی از زندگی این افراد بدونن /؟همینطوری تا یکی درخواست دوستی کرد میپرن بغلش /؟

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2740

والا وقتی دخترا ام پا میدن و میگن وابسته شدیم نمیتونیم جدا شیم چه میشه کرد؟:)

بخدا من میترسم تا چند دقیقه پیش ترسم از ازدواج بود الان بچه دار شدن ام اومد روش 

بچم تو جامعه و زیر دست اینجور آدما تربیت و بزرگ بشه خیلی بده💔

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1852513_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂
با کاربرای سایت رابطه داشته😵‍💫

نه منظورش اینکه چند تا کاربر دیدم که همچین بلایی سرشون اومده 

دو راه بیشتر نداری یا باید درد تغییر کردن رو تحمل کنی يا رنج موندن در وضعيت الانت رو!🚶🏻‍♀️🫠
ججامعه از جم تی وی فراتر داره میره ماشالا 😐

والا نتیجه همین ماهواره و جم تیوی و اینترنت و فیلمای خارجیه

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.

دقیقا این‌قدر زنای ایرانی از خودشون ایراد میگیرن...

یه جراح زنان زایمان هست لابیا پلاستی انجام میده میگه روزی حداقل ۸ نفر میاد واسه این عمل این یعنی چی چون زنامون اندام خودشون رو با کورن استارا مقایسه میکنن اگه عمیق تر نگا کنیم ما خانوما هستیم که توقع مردا رو بریدم بالا

والا من فیلمای ترکیه ای نگاه نمی‌کنم ولی تو سریال های آمریکایی و کره ای هم این موارد اینقدر نیس که تو ایران هست، حریم دارن برا خودشون

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
2706