2733
2739
عنوان

درد پاشنه پا؟

46 بازدید | 6 پست

من همیشه نشسته درس میخونم و زیاد سرپا نیستم ولی پاشنه پام موقع راه رفتن درد میکنه علتش چیه؟

خدایا خودت کمکم کن🩵  /می‌دونی دیسیپلین چیه؟ وقتیه که خسته ای و می‌خوای ساعتتو خاموش کنی و بگیری بخوابی؛ اما بلند می‌‌شی و هرکاری که لازمه رو انجام می‌دی بعد میخوابی.دیسیپلین وقتیه که تو کاری رو که براش حس و حال نداری و توان انجامشو نداری، ولی باید انجام بدی رو هر طور شده انجام می‌دی. پس بعداً می‌تونی هرچیزی رو از زندگی می‌خوای به دست بیاری. دیسیپلین بزرگ ترین راز  برای رسیدن به هدفه. دنبال انگیزه نباش،دیسیپلین داشته باش.💪💚
دوستمم پاشنه درد داره میگه از وقتی تو خونه دمپایی طبی می‌پوشم درد پاشنم خوب شده 

یجور حس میکنم قدم درست برنمیدارم و یکی از دلیلشم وزن زیادمه حس میکنم استخونام توان ندارن

چندروز پیش به عروسمون گفتم پاشنه پام درد میکنه یجوری حالت مسخره لبخند زد بعد الان به مامانم گفتم گفت نباید بهش میگفتی حتما عیبی دونسته الان من نفهمیدم پاشنه پا درد کردن مگه چه عیبیه؟!

خدایا خودت کمکم کن🩵  /می‌دونی دیسیپلین چیه؟ وقتیه که خسته ای و می‌خوای ساعتتو خاموش کنی و بگیری بخوابی؛ اما بلند می‌‌شی و هرکاری که لازمه رو انجام می‌دی بعد میخوابی.دیسیپلین وقتیه که تو کاری رو که براش حس و حال نداری و توان انجامشو نداری، ولی باید انجام بدی رو هر طور شده انجام می‌دی. پس بعداً می‌تونی هرچیزی رو از زندگی می‌خوای به دست بیاری. دیسیپلین بزرگ ترین راز  برای رسیدن به هدفه. دنبال انگیزه نباش،دیسیپلین داشته باش.💪💚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یجور حس میکنم قدم درست برنمیدارم و یکی از دلیلشم وزن زیادمه حس میکنم استخونام توان ندارن چندروز ...

عیبی نداره گلم ،درد که دست خود آدم نیست، منم چاقی خیلی اذیتم می‌کنه حتی جدیدا زانو درد هم بهش اضافه شده، فکر کنم اگه وزنمونو کم کنیم شرایط بهتر بشه 

برای درمان پلی کیستیک پیج niloofarpcossupport عالیه _       برای مو هم mastanhair 
2731
عیبی نداره گلم ،درد که دست خود آدم نیست، منم چاقی خیلی اذیتم می‌کنه حتی جدیدا زانو درد هم بهش اضافه ...

اگه از وزن باشه که میشه حلش کرد خداروشکر 

خواستم فقط علتش رو بدونم ،گفتم شاید یه چیزیه من نمیدونم 🤷🏼‍♀️

اگه از وزن باشه که میشه حلش کرد خداروشکر  خواستم فقط علتش رو بدونم ،گفتم شاید یه چیزیه من نمید ...

آره وزن زیاد خیلی مضره 

ایشالا که مشکلت هر چه زودتر حل میشه 

برای درمان پلی کیستیک پیج niloofarpcossupport عالیه _       برای مو هم mastanhair 
آره وزن زیاد خیلی مضره  ایشالا که مشکلت هر چه زودتر حل میشه

ممنونم 🥹 ایشالا 🍀🌹