2733
2734

خیلی حسودیم میشه به بقیه  با هزار تا سختی برا کنکور خوندم  آخرش بد دادم ۲۰سالمه ۳ساله تو یه اتاق زندونیم دارم میخونم   شماره چشام رفت ۲ دوس ندارم شادی بقیه رو ببینم چطور با این غم کنار بیام 

تو رو خدا منو تعلیق نکنید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم وقتی بیای توی اجتماع میفهمی کنکور فقط ی نقطه است برای پیشرفت و هزار راه دیگه برای موفقیت هست و خیلی از آدمای موفق دانشگاه های خفن نبودن ولی مسیرشونو درست انتخاب کردن ...

اگر میبینی کنکورت رو سه ساله خوب نمیدی شاید مسیرت رو اشتباه انتخاب کردی ،n تا مسیر دیگه برای موفقیت هست که تو توی بقیه ی اینها استعداد داری ولی خودتو توی این مسیر تلف میکنی

2731
نمی دونم چیکار کنم

منم پشت کنکوری بودم 

بشدت افسرده 

هیچ جا نمی‌رفتم 

ولی گفتم من نمیتونم تو این رشته قبول شم 

رفتم یه رشته دیگه به خاطر خانوادم البته چون کلا دانشگاه دوس نداشتم برم 

رفتم ناخن کاشتم میرفتم تنهایی بیرون بستنی میخوردم 

پارک میرفتم 

فیلم میدیدم 

همین الآنشم روحیه ام اونقدر اوکی نیس 

ولی خيلی بهتر شدم 

عزیزم وقتی بیای توی اجتماع میفهمی کنکور فقط ی نقطه است برای پیشرفت و هزار راه دیگه برای موفقیت هست و ...

میدونم ولی فکرش منو ول نمیکنه اینکه اینهمه تلاش کردم از خواب و تفریح خودم زدم نرفتم بیرون عروسیا رو نرفتم همه چیز رو فدای کنکور کردم این خیلی حس بدی بهم میده 

2740
چقدر درس میخوندی روزانه ؟؟  الان سال سوم کنکورت هست ؟

من تمام تلاشمو کرده بودم خیلی میخوندم همچنین سالای اول همیشه کتاب دستم بود  اره سال سومه 

2706