2733
2739
عنوان

کسی که خونش نامرتب و کثیفه سرزنش نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1686 بازدید | 76 پست
بازم شاید مادرت افسردگی یا مشکلی داره  نداشتی که ببینی چقدر سخته دور از جونت

دقیقا مثله من ک افسردگی داشتم خاب بودم موهای سرمو ب زور شونه میزدم از بس بیجون بودم

⛔درخواست نده❌به هیچ عنوان قبول نمی کنم⛔
خواهرشوهر من یکبار سرزده اومد و خیلی بخم ریخته بودم  از صبح دووعده غذا بایستی دست کنم چون سر ک ...

معذرت خواهی نداره. اختیار خونه ات رو داری ناراحته نیاد

زشت کار اون بوده ک‌سرزده اومده

قرار نیست‌همبشه همه چی گل و بلبل باشه. ی وقتا ادم‌حوصله نداره اصا من ی وقتا دوست دارم بهم ریختع تر بشه بعدش بیشتر لذت ببرم‌از تمیزی

خودتو سرزنش نکن اصلا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی استخر بادی بزرگ براشون بگیر کلی توپ بریز توش سرگرم همونا بشن و توام ب کارای خونه برسی 

وقت کم میارم پسر بزرگم فقط ریخت وپاش میکنه همه چی زو مبلا می‌ماله .بخدا دیگه تمیز نمیشه منم دوقلوها نمی‌ذارن هرروز دستمال بزنم

دقیقا مثله من ک افسردگی داشتم خاب بودم موهای سرمو ب زور شونه میزدم از بس بیجون بودم

اونوقت انگ تنبلی میزنن 

چون جای طرف نبودن 

خمینجا دیروز یکی میگفت هرکس بچشو تا سن 3 سالگی از پوشک نگیره قطعا مادر تنبله .اما چه میدونه از مشکلات بقیه و جای اونها نبوده 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
2731
شوهر منم ارزو داره من مثل شما می بودن😄😄😄 جدیدا یاد گرفتم میربزم وسط دستمال میدم دست بچه ها یک ...

اخ عزیزم خدا حفظشون کنه ،دیگه تا بزرگ بشن باید عادت کنیم ب این شرایط☺️

و خدا ناب ترین لیلی دنیای من است...💙🦋✨️
2740

و منی که ۳۲ هفته باردارم و بشدت کل شکمم درد میکنه و کاری نمیتونم انجام بدم 

یه بچه ۴ ساله هم دارم و شاغلم هستم

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰

من خودم ادمیم که نامرتبی خونه حالمو بد میکنه.اما به شما حق میدم چون ۳تا بچه دارید و طبیعیه که‌نتونید

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2706