2752
2734

من الان خونه پدرم هستم و در آستانه جدایی 

ولی حالم یجوریع هر کس علائم بارداری میگه من اون علائمو دارم 🥴 امکان داره بنظرتون با کاندوم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه بابا اینایی ک میگن یک هزارم احتمالش هست حاضرم شرط ببندم شما بار دار نیستین

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم🦄🌌..  یعنی میشه منم ی روزی تاپیک بارداری بزنم😔 بگم خدایا شکرت منم مامان شدم ،بگم ویار دارم حالم بده،بگم امروز تکون خوردناشو حس کردم،بگم شبا اذیتم خوابم نمیبره،بگم منتظر به دنیا اومدنشم...بگم شبا تا صبح گریه میکنه خواب ندارم...اگه امضام رو خوندی برای حاجتم ی صلوات میفرستی😉
چطوری وقتی میخواین جداشین رابطه دارین😐مثل فیلم ترکی

خب الان ک نداشته قبلا مثلا یک ماه پیش بعدم رابطه صرفا عاشقانه نیست ی نیازه مثل این ک بگی میخواستی جدا شی چرا غذا خوردی

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم🦄🌌..  یعنی میشه منم ی روزی تاپیک بارداری بزنم😔 بگم خدایا شکرت منم مامان شدم ،بگم ویار دارم حالم بده،بگم امروز تکون خوردناشو حس کردم،بگم شبا اذیتم خوابم نمیبره،بگم منتظر به دنیا اومدنشم...بگم شبا تا صبح گریه میکنه خواب ندارم...اگه امضام رو خوندی برای حاجتم ی صلوات میفرستی😉
خب الان ک نداشته قبلا مثلا یک ماه پیش بعدم رابطه صرفا عاشقانه نیست ی نیازه مثل این ک بگی میخواستی جد ...

نیاز چی آخه مگه آدم نیازشو با هر کی رفع میکنی وقتی به مرز جدایی رسیدی دیگه هیچ تعلق روحی و جسمی نداری بهش 

به نظرم رابطه جنسی رو باید قطع کرد همون موقعه که تصمیم طلاق میگیری بعد جدایی باعث میشه سخت تر فراموشش کنی

اصلا چطور آدم تو بغل کسی بره که دیکه میلی بش نیست

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺
نیاز چی آخه مگه آدم نیازشو با هر کی رفع میکنی وقتی به مرز جدایی رسیدی دیگه هیچ تعلق روحی و جسمی ندار ...

نمیدونم آخه اینطوری هم نمیشه گفت باید تو شرایطش باشی ....

واقعا فراموش کردن خاطره ها سخته حالا هرچقدم ک مغز بگه شرایط بد بود ال بود بل بود دل تنگ میشه دیگه🥲🥲

نمیدونم آخه اینطوری هم نمیشه گفت باید تو شرایطش باشی .... واقعا فراموش کردن خاطره ها سخته حالا هرچق ...

میدونم عزیزم یه مدت تو شرایطش بودم کلا رابطمون قطع شد 

ولی چی بکم آدم با آدم فرق میکنه بعضی طبعشون گرمه

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺
نیاز چی آخه مگه آدم نیازشو با هر کی رفع میکنی وقتی به مرز جدایی رسیدی دیگه هیچ تعلق روحی و جسمی ندار ...

عزیزم هر کی چیه شوهرمه یه زمانی عاشق و شیفتش بودم 

الآنم هر چقدر بگم دوسش ندارم بازم ته دلم دوسش دارم 

شاید تا سالها بعداز طلاق هم بازم دوسش داشته باشم خیلی به من بد کرد ولی مگه دل این حرفا حالیشع

2706