2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرااا

سر بچه دوومم ۳بار تا پای مرگ رفتم 😭😭😭نفرین نمیکنم اما دکترم مقصر بود میسپرم به خودش 💔💔💔چه روزایی بود 😭😭خودم بیمارستانا بچه هام خونه درو همسایه 😭😭😭

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔
2731
سرصداشون مغز آدمو مبخوره ب من چ؟؟؟تازه در پنجره هم باز چن برابر صداشون 

بهشون بگو پنبه فرو کنن تو دهنشون تا صداشون درنیاد  

اگه اذیت میشی پنجره هاتو عایق صدا کن

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2738

من خودم بچم گریه میکنه عصبی میشم 

سرم سوت میکشه و گاهی از کوره در میرم و سرش داد میرنم شوهرم میگه مگه این حالیش میشه داد میرنی😅

تو حق داری خیلی زیاد هم حق داری 

ولی 

نمیشه که مردم بچه نیارن... 

نوزاد هم حالیش نمیشه که ساکت بشه حرف حالیش نیست

خصوصاً وقتی کولیک داشته باشه... بی امان جیغ میزنه... 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
اتفاقا عایق هست 

لابد بلندگو داره دهنشون  

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2706