2752
2739
عنوان

رفتار های زشت شوهرم

912 بازدید | 39 پست

بچها من تازه ازدواج کردم میخوام همه رفتارای عجیب شوهرم تعریف کنم .دیشب با شوهرم رفتیم بیرون گفتش که شب خواهرامم میان پیشمون هر دوتاشون از سرکار اومدن پیشمون منم چیزی نگفتم با این که خب دوست داشتم دوتایی بریم برگردیم گفتم حالا اشکال نداره. شب که خواهراش اومدن رفتیم شام گرفتیم همش یه سره بهشون میگفت بخورین چرا نمیخورین حالا اون دوتا داشتن میخوردن😑هی بهشون تعارف میکرد منم از صبح چیزی نخورده بود و گشنه بودم داشتم با اشتها میخوردم به من اصلا توجهی نمیکرد بعد شوهرم یه خورده وسیله دستش بود سنگین بود خواهرش دستشو دراز کرد از شوهرم یه مقداریشو بگیره نداد دست اون گذاشت تو دست من😑😑😑گفت بگیر تو بیار.خلاصه سوار ماشین شدیم برگردیم هی از خواهراش میپرسید گرمتونه؟سردتون نیست؟خسته این؟خوابتون میاد؟اهنگ دوست دارین؟اهنگ عوض کنم؟کلاااااا توجهش به اونا بوود یه بند همشون با هم حرف میزدن یه جوری رفتار میکنن انگار خواهراش شکننده و ظریف و کوچولوان ولی من نه با من اصلا اونطوری رفتار نمیکنه.خیلییی بهم برخورد هربار خودمون دوتا باشیم همه چی خوبه خواهراش که هستن منو ادم حساب نمیکنه چی کار کنم باهاش.خواهراشم هر دو از من بزرگ ترن.کم سن نیستن اما خیلی لوسن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

مثلا میرم خونشون کلا یه کلامم باهام حرف نمیزنه میشینه پای تلوزیون ولی خواهراشو بغل میکنه باهاشون شوخی میکنه بوسشون میکنه من فقط نگاش میکنم یعنی مرگم اینه برم خونشون

اگه توهم برادر داری بگو جلو اون همش باهات گرم بگیره و توهم ب اون توجهی نکن ببین خودش چیکار می‌کنه&nb ...

متاسفانه برادر من اینطوری نیست خیلی بداخلاقه بلد نیست از این کارا