2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من 10 کیلو رو با ورزش و رژیم تو 8 ماه کم کردم 

الان باز اضاف کردم باز میخام با همین روند کم کنم 

تو خونه یک ساعت می‌رقصیدم، یک ساعت ورزش میکردم، پیاده روی، قند و شکر حذف کرده بودم برنج و حذف کرده بودم 

2731
چرا اسلیو من بارژیم واصلاح مزاج و ورزش ۳۷ کیلو کم کردم 

واییی چجوری چند وقت تروخدا به منمم بگوو🥺

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

من حدود ۶۰ کیلو کم کردم 

فک نکنم برا ۱۵ کیلو اسلیو شی 

شاید بوتاکس کرد 

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
واییی چجوری چند وقت تروخدا به منمم بگوو🥺

خیلی چیزارو از برنامه غذاییم حذف کردم 

حجم غذامو خیلی خیلی کم کردم

وعده‌های غذایم رو زیاد کردم 

طبع بدنم سردو تر بود با کمک دوستم طبعمو گرم کردم 

باشگاه رفتم روزی ۱ساعت فشرده هوازی کار کردم 

چند تا قرص بود برای بلغم استفاده کردم 

قرص بلغم شرکت نیاک(اصلی) ۳عدد صبح ناشتا 

۳عدد شب قبل خواب 

2740
خیلی چیزارو از برنامه غذاییم حذف کردم  حجم غذامو خیلی خیلی کم کردم وعده‌های غذایم رو زیاد کرد ...

مرسی عزیزدلم میشه با حزئیات بیشتر بگی منم این رژیموبگیرم🥲 مثلا چیا حذف کردی و چیا میخوردی؟

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
خیلی چیزارو از برنامه غذاییم حذف کردم  حجم غذامو خیلی خیلی کم کردم وعده‌های غذایم رو زیاد کرد ...

چقدر*

مرسی عزیزدلم میشه با حزئیات بیشتر بگی منم این رژیموبگیرم🥲 مثلا چیا حذف کردی و چیا میخوردی؟

غذاهایی ک طبع گرم دارن‌

مثلا گرسنه میشدم دوقاشق شیره و ارده میخوردم با نون سنگک

برنجو با زیره و تخم گشنیز روش می‌ریختم میخوردم اندازه قوطی کبریت جوجه 

روغن مصرفیم شد زیتون 

برای بلغم صبح ناشتا ۲ لیوان عرق نعنا دوآتشه با ی قاشق چای خوری بارهنگ میذاشتم بجوشه ۱لیوان ک میموند میخوردم 

منظم باشگاه میرفتم 

چیپس پفک نوشابه فست فود و کلا چیزای هله هوله رو حذف کردم 

کلا شیرینی جات ممنوع مگر شیره انگور یاعسل کمی 

۱ماه تلاش کنی میشه روال زندگیت 

سردی ها ممنوع دوغ ماست و ...

برنج با مصلحش =زیره و زعفران 

و....

سرچ‌کن مصلح هر چیز سرد چیه 

کلا لبنیات سردی کامل هستن من نمیخوردم 

غذاهایی ک طبع گرم دارن‌ مثلا گرسنه میشدم دوقاشق شیره و ارده میخوردم با نون سنگک برنجو با زیره و تخ ...

ممنون عزیزم لطف کردی برنج چند قاشق میخوردی؟

چقدر*

۸ قاشق برنج ی پیاله ماست خوری خورشت کم چرب 

۸ قاشق برنج ی قوطی کبریت جوجه 

اندازه گردی کف دستت فقط نون برمی‌داشتم اونو کوچیک کوچیک میکردم زیاد بشه 

من زیر نظر پزشک تغدیه و دکتر طب اسلامی وزن کم کردم 

مربی باشگاهم واقعا حرفه ای بود ۱ماه فشرده هوازی باهام کار کرد تا ۵ الی ۶ ماه  اتوماتیک وار وزن کم میکردم 

حتی همین گوجه سبز و هندوانه و ....طبعشون سرده هرچی میخوای بخوری سرچ کن 

حتی آب هم باید ولرم بخوری حتی تابستون

2706