2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قابل کنترل ینی فقط جلوی ریزشو میگیرن ؟؟؟؟موی جدید دیگه در نمیاد؟؟؟؟

چرا خب ممکنه در بیاد، ولی احتمال اینکه مثل قبلش بشه کمه. اگه در می‌اومد که دیگه هیچکس کاشت مو انجام نمی‌داد 🤷🏻‍♀️

چرا خب ممکنه در بیاد، ولی احتمال اینکه مثل قبلش بشه کمه. اگه در می‌اومد که دیگه هیچکس کاشت مو انجام ...

چه بد ☹️

از کجا بفهمم ارثیه یا نه؟؟

از چند تا دکتر پرسیدم میگن براساس تجربه میگیم

من ریزش کل سره کل سرم حجمش کم شده

مگه نمیگن ریزش ارثی فقط شقیقه هاس؟؟؟؟

2740
چه بد ☹️ از کجا بفهمم ارثیه یا نه؟؟ از چند تا دکتر پرسیدم میگن براساس تجربه میگیم من ریزش ک ...

من خودم مشکل هورمونی دارم و خب مشکل هورمونی جدا از ریزش مو یه سری علائم دیگه هم داره و تو آزمایش هم این عدم تعادل هورمونی مشخصه. ریزش موی ارثی تو مردها هم اگه دقت کرده باشی معمولا یه الگویی داره که از جلو یا وسط می‌ریزه، ولی تو خاتوم‌ها نمی‌دونم دقیقا چجوریه. منم موهام کلاً کم پشته ولی جلوی سرم کم پشت‌تره.

نورم اسکین و اسپرینولاکتون و چند تا دیگه که سرچ کردم دیدم هورمونیه

اسپیرونولاکتون رو منم مصرف کردم و برای من همیشه جواب میده. این دارو هورمونی نیست و فقط گیرنده‌ها رو ضعیف می‌کنه. یعنی تغییری تو میزان هورمون‌های بدن بوجود نمیاره.

اسپیرونولاکتون رو منم مصرف کردم و برای من همیشه جواب میده. این دارو هورمونی نیست و فقط گیرنده‌ها رو ...

من میخوردم نورم اسکین باعث سد خشکی چشم بگیرم منم ترسیدم همه ی داروهارو قطع کردم ناگهانی 

اینکه یهویی قطع کردم عوارضش بماند 

باعث شد ریزش موی وحشتناکی گرفتم 😭😭😭😭

من خودم مشکل هورمونی دارم و خب مشکل هورمونی جدا از ریزش مو یه سری علائم دیگه هم داره و تو آزمایش هم ...

برای مردا اره 

ولی من کل سرم کم حجم شده نمیدونم بخاطره چربیه سرمه چون هرروز باید حموم ☹️

یا بخاطره سس مایونز و وازلینی که به سرم زدم بعدم با تاید شستم ☹️☹️☹️ ۹_۱۰ ساعت رو سرم بودن 

اصلا نمیخام قبول کنم که ارثیه 

بابام و عموهامو چند تا از پسرعموهام کچلن ولی ارث ریزش مو پدر که به دختر نمیرسه...دخترای فامیل همه پرپشتن اخه

برای مردا اره  ولی من کل سرم کم حجم شده نمیدونم بخاطره چربیه سرمه چون هرروز باید حموم ☹️ یا ب ...

چه کارهایی کردی با موهات 😕

به نظرم فعلا اسپیرونولاکتون و ضدبارداری رو مصرف کن تا ریزش موهات کمتر بشه. 

سونوگرافی و آزمایش هورمونی کامل انجام دادی؟ جز ریزش مو علائم دیگه‌ای نداری؟

چه کارهایی کردی با موهات 😕 به نظرم فعلا اسپیرونولاکتون و ضدبارداری رو مصرف کن تا ریزش موهات کمتر ب ...

ازمایشم نرمال بود هم تیرویید هم هورمون

نه علایمی ندارم فقط ریزش مو

اره دقیقا الان یادش میوفتم میگم خودم نابود کردم موهامو

لعنت به اطلاع غلط نت 😭😭😭

2706