2733
2734

چجوری امتحانارو بالای ۱۶ ۱۷ میگیرید؟

چجوری درس میخونید ؟ برا نمره بالا 

میان ترم هارو نمرشو میگید یا نه

میان ترم که یاکنفرانس میدم یاامتحان 

برای پایان ترم هم برسم کتاب میخونم وقت نباشه نمونه سوال بایدببینیدسوالات راکی بروزرسانی کردندو اینکه منبع عوض شده یانه اگه تاره بروزکرده باشندو منبع قبلی باشه باخیال راحت نمونه سوال مگرنه کتاب و جزوه میخونم

اکثرداخل کلاس مانمونه سوال میخونند

👩🏻‍🎓      ازحسین بن علی هرچه بخواهی بدهد،توزرنگ باش‌وازاونسل‌علی دوست بخواه...❤🍀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بله چرا معتبر نباشه  چرا این فکرو میکنی؟؟ ثبت نامش یبار شهر یا مهر ماه   یبارم   ...

حضوری یا با کنکور؟

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
از کجا بدونم منبعش عوض شده یا نه

یاخوداستادمیگه یعنی بایدبگه که منبع عوض شده و اینکه کانال های نمونه سوال و پی دی اف کتاب راببیند زده منبع جدید

کتاب فروشی هم میگه

👩🏻‍🎓      ازحسین بن علی هرچه بخواهی بدهد،توزرنگ باش‌وازاونسل‌علی دوست بخواه...❤🍀
2740
یاخوداستادمیگه یعنی بایدبگه که منبع عوض شده و اینکه کانال های نمونه سوال و پی دی اف کتاب راببیند زده ...

من از گروه انجمن پیام نوری ها دانلود میکنم 

اونا خودشون اگه منبع عوض شده باشن میگن؟

من از گروه انجمن پیام نوری ها دانلود میکنم  اونا خودشون اگه منبع عوض شده باشن میگن؟

من خودم فکرنکنم عضواین کانال باشم ولی هرکانالی دارم وقتی پی دی اف کتاب راگذاشت بافونت پررنگ ترمیگذاره که منبع جدید

خیلی این اتفاق نمیفته اگر هم باشه همون مطلب هست یاکمترکردندیابیشتر

الان این ترم تعلیم وتربیت ام کلا کتاب عوض شده