2733
2739

سلام امید وارم شما خوب باشین

من چند وقتی هست (تقریبا2سال)که پیش مشاور تحصیلی میرم..مشاورم فقط واسه تحصیل نیست و چیزای دیگم کمک میکنه(خیلی خوبه و دوسش دارم)

یکشنبه با چند تا سوالی که ازم پرسید بهم گفت افسردگی گرفتی و باید به روانپزشک مراجعه کنی(البته من علائمم را خودمم فهمیده بودم ولی اینکه افسردگی هست را فهمیدنش سخت بود)خیلی حالم بد شدانگار یکی بهت بگه سرطان گرفتی  

میدونم مشکل خیلی ها هست اما برام سخته  

بی دلیل غمگینم ..استرسای خیلی بد دارم(البته بهم قرص داد دکتر)

از یه طرف همه ی اینها گره خورده به اینکه من3هفته دیگه امتحانای نهااییم شروع میشه و کنکور و خب سختن و من دلم سمت درس نمیرع که خب 60 درصد به خاطر بیماریمه که امید ندارم..همش خستم میخوام بخوابم...انگار قلبم همش درد میکنه ئ غمگینم..میترسم برم سمت درس ...یا خودمو مشغول میکنم..یا میام سایت یا تلوزیون....و خب کارای دیگه که گفتنش درست نیست  

یهو غمگینم یهو شاد ...دیگه بیرون رفتن خوبم نمیکنه و...

اصلا حالم خوب نیس و بدتر میشم ..دکترم گفت قرصای افسردگی از الان که بخوری تازه اوایل خرداد تاثیراش شروع میشه

چیکار کنم برم سر درس؟اصلا درس به درک حال و سلامتیم مهمتره چیکار کنم حداقل درسامو نیفتم  نمیتونم جلو خودمو بگیرم اصلا کتاب و میبینم حالم بد میشه ..خسته..استرس..ترس ..اصلانم اعتماد بنفس از بچگی نداشتم و همش خودمو دست کم میگیرم و الان تغییر سخته برام

نمیدونم شاید اصلا سوال خاصی ازتون نداشتم و فقط خواستم درد و دل کنم

تا همین یه دقیقه پیش خوب بودم و تو سایت اما الان یهو اشکام داره میاد  

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
@آوا_هسدم   این کاربر واقعا دختر خالته حالا؟😂

نه عزیزم 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

مشاورت تحصیلاتش چیه؟

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹
اونیکه پر بازدید بود چی

همون بود دیگه 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2740
قربونت برم منم همینطوریم  تنها درمانی واسه خودم پیدا کردم اینه که زیاد بیرون از خونه باشم  ...

من بیرون رفتم حالمو خوب نمیکنه حس میکنم اخر راهه قراره بمیرم دیگه نرسم به ارزوهام

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
@آوا_هسدم   این کاربر واقعا دختر خالته حالا؟😂

ن نمیشناسم

مشاورت تحصیلاتش چیه؟

ارشد علوم تربیتی 

ولی مدرس خانواده هم هست مدرک داره

ارشد علوم تربیتی  ولی مدرس خانواده هم هست مدرک داره

چن سالشه؟

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
چقد منی 💔 همش به خاطر کنکوره تموم شه استرس و ترسمون تموم میشه 

بخدا به دکترم گفتم یه حالتایی مثل تشنج میگرم از استرس دست و پاهام میلرزن فکم میلرزه و بدنم منقبض میشع

همش به خاطر استرس

2706