2737
2734

به خاطر پروتئین بالایی که داره و اینکه ورزش هم میکنم باید بخورم .به نظرتون تا روزی چندتا میتونم مصرف کنم؟

بعد اینکه چاق کننده هست؟چون تو حجم هستم میخام چاق شم

زمانی که من باشگاه میرفتمم ۱۵تا سفیده میخوردم

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

زمانی که منم باشگاه میرفتم تا20تاهم خوردم😁

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
بستگی داره در چه حد ورزش میکنی از دو تا تا ده تا میخورن، ده تا در حد بدنسازهای بین المللی ها

شوخی می‌کنی دیگ.

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2740
روزی ۲۰ تاااااا،؟ بهمراه زرده؟

نه عزیزم فقط سفیده

۲۰تاتو یه روز🫠

اره کجاش تعجب داره 

2706