2733
2739
عنوان

پول نداری بچه نیار

| مشاهده متن کامل بحث + 840 بازدید | 79 پست

درسته بچه دارشدن شرایطی میخواد ولی باور کنین این افغانیها اونقدر بچه میارن اخرش ایران رو اشغال میکنن چون جمعیت ما داره کم میشه من همیشه فکر میکنم چند سال دیگه ماها باید زیر دست افغانیها کار کنیم چون از بس بچه میارن کل مملکت رو تو دست خودشون میگیرن یکی از بدیهای بچه دار نشدن اینه من موافق ازدیاد جمعیت تو این  شرایط نیستم ولی از وقتی افغانیها تو ایران زیاد شدن از اینده میترسم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

فکرم درگیر شده.نکنه بارداری دومم اشتباه بوده باشه

یعنی مایی که در حد متوسط جامعه حساب میشیم باید به یه بچه قانع باشیم؟! اونی که وضعش خوب نیستم اصلا بچه دار نشه؟!

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚برای هم دعای خیر کنیم 💚  
2731

یه سریا زندگیشون پره مشکله

تو پوله یه شیرخشک و پوشک  بچه موندن

خب اینا واقعا دارن به خودشون و بچه ظلم میکنن

وقتی طرف انقدر فقیره به نظرم نباید بیاره، به کسی ظلم نمیکنه با اوردن فقط خودشو بچش

درسته بچه دارشدن شرایطی میخواد ولی باور کنین این افغانیها اونقدر بچه میارن اخرش ایران رو اشغال میکنن ...

حتی اگه فقط یه افغانی هم تو ایران باشه...از همه ایرانیا بیشتر تو ایران حق و حقوق داره چون مشکل دولته 

دلم میخواد ببینیم؛ یروز خوش همه...!!!!
2740
انسانیت حکم میکنه خونه خودتون این چیزا رو بهش بدین اگه می دونید که بچه ای هس که براش حسرت میشه

انسانیت حکم میکنه بقیه هم یه کم رعایت کنن وقتی اوضاع مملکت فاجعه باره. انسانیت حکم میکنه وقتی شیر خشک و دارو نیست بقیه هم احترام بذارن به کمبود دارو نه اینکه جارو کنن اونچه باقی مونده.

انسانیت حکم میکنه قضاوت نکنیم مثلا اگه یه بچه ای مشکل تعذیه ای داره یا نمیتونه هر چیزی بخوره (منظورم توت‌فرنگی نیست الان، مثلا حساسیت به لاکتوزه) و ناچار باید غذای خاص بخوره

انسانیت زمانی معنی داره که اکثریت یه حداقلی ازش داشته باشن. نه اینکه همه فقط به فکر خودشون باشن و یه اقلیت بچسبن به انسانیت اونم واسه شعار دادن به بقیه

درسته بچه دارشدن شرایطی میخواد ولی باور کنین این افغانیها اونقدر بچه میارن اخرش ایران رو اشغال میکنن ...

نترس جونم

اینا تو مملکت خودشونم پونصدتا بچه میاوردن

عرضه داشتن کشوره خوشونو نگه میداشتن

بچه آوردن هر کسی به خودش مربوطه ولی منطقی باشین متوجه میشین تو شرایط جامعه ی ما با این اقتصاد خیلی رویاپردازیه فکر کنین کسی از خانواده ی ضعیف می تونه به موقعیت های اجتماعی عالی برسه شاید استثناء باشه اما در کل نمی شه،،نظام آموزشی ماشالله داره میره رو به آموزش برای خانواده های مرفه از پول کتاب و کلاس گرفته تا حتی لوازم التحریر همه ی بچه ها هم همت یکسان ندارن که تحول آنچنانی بشه تو زندگیشون خیلیا تو همون فقر می مونن،،حالا با این وجود بازم به خودشون مربوطه.

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//
توت فرنگی شهر ما 50 تومنه کیلویی 200 گرم بسه برای بچه می شه 10 هزارتومن

عزیزم یه همون تاپیک یه نفر گفته بود تو کلاسم یه بچه ای توت فرنگی میاره بقیه مادرها معترض شدن. منم خیییییلی برام عجیب بود

اصلا واسه همین شاکی شدم. دیگه میوه هم نخورن بچه ها تو زنگ تفریح؟

بچه آوردن هر کسی به خودش مربوطه ولی منطقی باشین متوجه میشین تو شرایط جامعه ی ما با این اقتصاد خیلی ر ...

دقیقا این حرفا مال قدیم بود

تو این وضعیت فقیر روز به روز به قهقرا میره

عزیزم یه همون تاپیک یه نفر گفته بود تو کلاسم یه بچه ای توت فرنگی میاره بقیه مادرها معترض شدن. منم خی ...

من جای اون مادر بودم یه کیلو می خریدم می دادم بچه می برد به همه نفری دو تا می داد هم ثواب بود هم باعث می شد بچه معنی گذشت و کمک به دیگران رو یاد بگیره . 

2706