2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

قرآن به سر گرفتن و قسم دادن خدا و چهارده معصوم عین شب قدر، از گوگل یه ویدیو مراسم پلی کن

این همیشه برای من جواب میده

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   

منم نمیدونم دیگه چیکار کنم و به چه زبونی فریاد بزنم و دعا کنم تا حاجت روا بشم😭😭😭

یکی نیاد بگه مصلحت نیس و اینا هم خستم از این حرف هم بدم میاد ؛ واسه همه ریخته و مصلحت هست رسید به ما مصلحت نیس😏😏

خودمم دقیق نمیدونم ولی ازونجایی که میگن دعا در حق دیگری زودتر اجابت میشه برات دعا میکنم خیلی زود حاجت روا شی الانم یه بارون قشنگی داره میباره که نگو🥲

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2740

دعایی که تو امضام هست صدبار بخون..

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼

ذکراستغفار خیلی خوبه چون خدا دوست داره نعمتی داد شکرگزاری کنیم خطایی کردیم استغفار کنیم منم ازش جواب میگیرم ولی تا به خواستت برسی همچنان بگو روزی ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ تا

ذکر استغفار: استغفروالله ربی و اتوب الیه

ذکر شکرگزاری: الحمدالله کما هو اهله: خدایا شکرت هر چقدر که سزاوارشی

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
ن هیچ کدوم  نمیتونم بگم

عزیزم خدامشکلتوحل کنه تواینترنت برای هرمشکلی ذکری ایه سوره چیزی هست مشکلی که حل نشداون مشکل نیست هرکاری نشدخیری درش هست من تجربه دارم ازخدانمیشه به زوروالتماس چیزی روخداست اینقدرخدابهم دادوباعث ناراحت شدنم شداینقدرازم گرفت این چه دادنی بود چون من خودموبه درودیوارمیزدم حاجت روابشم 

2706