2737
2734

حتی ی درصدم فکر نمیکردم روزی ب اینجا برسم

هر وقت میدیدم تو دور و اطراف ک خواهر و برادر با هم بدن همیشه میگفتم چرا وچطوری ...مگه ممکنه ادم با هم خون خودش قهر کنه ...

نمیخام از خودم تعریف کنم ولی ما ب حدی با هم خوب بودیم ک پسرای داداشم ب ماها میگفتن ابجی

ینی الان ک بزرگتر شدن فهمیدن ما عمه شونیم ن ابجی شون

با زن داداشم رابطمون خوب بود

هر روز زنگ میزدیم هر روز خونه هم بودیم

کلا میگم من ادمی نیستم دنبال عیب و ایراد باشم همیشه هم تو بحث ها و اینا طرف حقو میگیرم

خلاصه ک

شوهرم از کار بیکار شده بودقبلش با داداشم کار میکردن تو این ی سال ما خیلی پیشرفت کردیم

بعدقرار شد دوباره برگرده پیش داداشم

این وسط داداشم ب مامانم گفته من نمیخام فلانی بیاد پیش من و ولش کنید چرا اینقد ب فلانی بها میدید بزارید رو پای خودش وایسه و بزارید بره پیش پدر شوهرش و اینا زندگی کنه

من خیلی ناراحت شدم

اولا ک شرکت مال داداشم نیست ک اون اجازه بده شوهرم اونجا کار کنه یا نع

دوما از این همه کینه و نفرتی ک نسبت ب من داره شوکه شدم

ک مگه من چیکارش کردم

ک اینجوری رفتار میکنه

مامانمم کلی ناراحت شد ک این خواهرات برات جون میدن و داداشم داداشم از دهنشون نمیوفته اونوقت تو اینجوری رفتار میکنی

ی لقمه نون رو از دهن ابجیت میخای بکنی

حالا من کاری ب هیچیش ندارم ولی این تغییر رفتارش منو شوکه کرده بنظرتون چرا ?

شاید شما دیر متوجه شدید. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

شوهرم کلی دعوام کرد

ک تورو خدا اینقد خوب نباش

اینقدی ک تو خوبی و برا بقیه خوب میخای بقیه اینجوری نیستن

جدی میگم من هیچوقت نشده بخوام حسادت کنم یا از پیشرفت بقیه ناراحت شم

اگه داداشم تو کاری چیزی پیشرفت میکرد واقعا از ته دل خوشحال میشدم 

امسال میخاس ی زمین بخره

کلی پول کم داشت من گفتم طلاهامو میفروشم بت میدم

خودم حتی رفتم بنگاه براش دنبال زمین گشتم

موفقیت اونو موفقیت خودم میدونستم 

میخاستم ی کاریو شروع کنم همیشه میگفت نه و تو نمیتونی و اینا

اونوقت من احمق فکر میکردم میخاد اینجوری بهم روحیه بده