2737
2734

روز چهارم پریود هستم و خونریزی خیلی شدیدی دارم . جوری که اصلا نمیتونم راه برم از شدت درد و خونریزی . سونو ندادم . اما احتمال میدم کیست باشه . ببخشید ولی باورتون نمیشه خیلی خیلی داغونم 🫠🫠

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم همیشه همینطور بودی؟

اگه همیشه خونریزی زیاد داشتی پس عادیه خونریزی زیاد به علت رحم گرمه

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
2731
2738
رحم گرم ؟ آره اکثرا همینجوریه.  خیلی دردناک و غیر عادیه

اره من خونریزی کمی دارم و تا روز سوم خوبه بعد اون در حد چند قطره هست تا تموم شه

پرس و جو کردم گفتن رحمت سرده اگه تا ۵ روز خونریزی زیاد باشه رحم گرمه 

حالا برای اطمینان بعد ک پاک شدی دکتر برو 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
اره من خونریزی کمی دارم و تا روز سوم خوبه بعد اون در حد چند قطره هست تا تموم شه پرس و جو کردم گفتن ...

ببین دفعه  قبلی رفتم غسل کردم بعد ۷ روز، اومدم . ده دقیقه نگذشته عین روز دوم خونریزی داشتم . دو روز دیگه خونریزی داشتم تا بند اومد . من فکر میکردم بخاطر کیست هستش . چه جالب نمیدونستم رحم سرد و گرمه

2706