2752
2734
عنوان

اگه درجریان مسایل مالی وحقوق شوهرتون نباشید چه برخوردی میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 51 پست
چقدر منی.منم دلم میخواد فقط زن باشم حساب و کتاب دست من نباشه هرچی لازم داشتم بگم بخر.یا بهم پول بده ...

اره عزیزم من هیچ وقت زن نبودم

چون با کسی ازدواج کردم دانشجو بود ازم دو سال بزرگتر بود

من گواهی نامه داشتم اون نداشت

پله پله امدیم جلو

خونه بخر 

ماشین بخر

الان همه چی هست شکر خدا 

اما من توی دلم حسرت میخورم هیچ وقت زن نبودم همیشه بار روی دوشم بود 

دوستم با یکی ازدواج کرده ده سال ازش بزرگتره از روز اول همه چی داشت

دوست منم فقط دنبال ارایش و لباس و عکس اتلیه ای و مسافرته

اما من دلم براش میسوزه چون اجر به اجر زندگی با خودم ساختیم

شغلش ازاده خودشم نمیدونه درآمد دقیقش چقدره چه برسه به من ،من هرماه ماهیانه ام رو میگیرم و لیست خرید ...

منم همین شرایط رو دارم

البته قبلش هم که حقوق ثابت داشت به من نمی‌گفت 

می‌گفت بفهمی چقدر بدهی و قرض دارم و چقدر میمونه غصه میخوری ندونی بهتره، راست هم می‌گفت

من لیست خرید میدادم میخرید اگه هم شرایطش رو نداشت می‌گفت واجباشو بگو بگیرم بقیه اش رو مثلا بعدن میگیرم

الهم عجل لولیک الفرج

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکلی ندارم

ولی اگه نگه، منم نمیگم😉

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.
این خیلی بده شوهر من شبا که میاد خونه یا دفتری داریم که امروز چقدر در اورده و چقدر بنزین زده و و و ا ...

اون من که یه عمر کمکش بودم انگار عادت کرده من خالی کنه اکه زنی بودم که خود خواه بودم و شوهرم و زحمتاش مهم نبود یه حرفی

2731
جالب اینجاس گفتم چرا گفتی ندارم چرا از پس انداز من گرفتی وقتی داشتی  گفت خب واقعا نقدينگي نداش ...

خیلی حرفش بده نباید به دیگران گفت نه شریک زندگی که کل زندگیتو باهاش تقسیم کردی نصف مال من نصف مال تو!...بگو من که قرار نبود از دستت بگیرم یا مانعت شم

همسایم سرزد نزدم لبخند..لول کردم نفسم تنگ تر شد...گفت اوکیی؟ گفتم خستم!
اون من که یه عمر کمکش بودم انگار عادت کرده من خالی کنه اکه زنی بودم که خود خواه بودم و شوهرم و زحمتا ...

لطفا درمورد ناراحتیت باهاش صحبت کن تا بدونه کارش اشتباهه

خیلی حرفش بده نباید به دیگران گفت نه شریک زندگی که کل زندگیتو باهاش تقسیم کردی نصف مال من نصف مال تو ...

گآهی به جدایی فکر میکنم 

بعد میگم این زندگی حاصل زحمت خودمه به اندازه اون زحمتش کشیدم و به نام اونه 

خانما مثل من ساده نباشید هرچی کار می‌کنید بزنید به نام خودتون که مثل من بعد ۱۵ ۱۶ سال زندگي به چه کنم چه کنم نیفتید 

برا منی ک میگ چ خیری دارع؟؟؟

وقتی ی قرونش ب من نمیرسه میره تو حلقوم ننه اقاش ده تا حرف هم میخوریم

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری مطلق به دو خواهر🫂
گآهی به جدایی فکر میکنم  بعد میگم این زندگی حاصل زحمت خودمه به اندازه اون زحمتش کشیدم و به نام ...

عزیزم هیچوقت به جدایی فکر نکن بمون و زندگیتو بساز میدونی چیه عزیزم زندگی خراب کردن خیلی راحته تو چن ثانیه اتفاق میوفته ولی کار هر زن نیست زندگی ساختن..... پس تو خیلی قوی هستی🦾

عزیزم هیچوقت به جدایی فکر نکن بمون و زندگیتو بساز میدونی چیه عزیزم زندگی خراب کردن خیلی راحته تو چن ...

قربونت برم خیلی ناراحتم و کینه گرفتم 

ولی خب پلای پشت سرم شکوندم جایی هم ندارم که برم بچه هم دارم

قبول دار نیست میگه من هم واسه شما زحمت میکشم که آسایش داشته باشید  خیلی به خودش مینازه

باید منطقی صحبت کنی تو زنشی و مطمعن باش میتونی درستش کنی ما زنا فقط زن شوهرامون نیستیم خیلی جاها مادرشونم هستم 

2706