2737
2739
عنوان

به دعا و جادو جنبل اعتقاد دارین؟

108 بازدید | 23 پست

من قرار بود بعد محرم عروسیم باشه . کلی دنبال سالن و لباس و اینا رفتیم یهو نامزدم گفت نمیشه و نمیتونم و از پس هزینه برنمیام و حالا باشه فعلا عروسی نمیگیریم و دعوای شدید کردیم بعدشم دو هفته‌اس که حالم بده هی میاییم حرف بزنیم درستش کنیم یهو یچی میشه دوباره دعوا میکنیم . 

از طرفی خواستم برم دعا بگیرم حالا میترسم اگه دعا بگیرم یه وقت بدتر شه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم بعضی خانواده ها دخالت های بی مورد میکنن..هی زیر گوش فرزندانشون می خونن بخاطر این اخلاقشون عوض میشه همه جادو و دعا نمیشن.

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2740

اعتقاد ندارم. اونایی که اعتقاد دارن خیلی بیچاره هستن اینجا میبینم تا یه اتفاق ساده میفته براشون مدام فکر میکنن طلسم شدن براشون دعا گرفتن. خیلی سخته زندگی اینجوری. یا اینکه امید داشته باشی با دعا گرفتن مشکلات حل میشه بعد انجام میدی میبینی نشد سرخورده میشی پولتم ریختی تو جیب کلا..هبردار

خب چرا فارسی حرف میزنی😂 خداییش تاحالا مادربزرگم قصه حضرت سلیمان و تعریف نکرده

مگه هر کسی مسلمون هست فقط فارسی بلده ؟! واقعا چه ربطی داره

نه تعریف نکرده ...

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2706