2737
2739
عنوان

کاش حداقل قدم و بدنم قشنگ بود 💔

176 بازدید | 13 پست

گیرم کل صورتم رو عمل کردم قدم رو چیکار کنم (۱۵۶)

دست و پاهام و انگشتام که کوچیکه رو چیکار کنم.پوستم رو چیکار کنم .شکل بدنم رو...

شاید بگید ظاهر دراون حدم مهم نیست یا زشتا خوش شانسن ولی میدونید که دائم قضاوت و مسخره میشه آدم.مقایسه میشه.

کاش خدا در این مورد باهام مهربون بود نمی دونم چرا سر این قضیه خیلی اذیتم کرد

🖤🦢 𝑰 𝒘𝒊𝒔𝒉 𝑰 𝒅𝒆𝒔𝒆𝒓𝒗𝒆𝒅 𝒕𝒐 𝒅𝒊𝒆 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

عزیزم تو فقط باید بهترین حالت خودت باشی نباید خودتو با کسی مقایسه کنی 

همه هم الان دیگه کوتاه شدن یکیش خودم 

ولی مهم اینه قد و وزن باهم هماهنگ باشه

من چنینم تو برو مصلحت خویش اندیش!!!

والا من قدم ۱۵۸ میرم باشگاه چند ساله هیکلم خیلیم قشنگه

موهامم فر میکنم میریزم دورم لباس کوتاهم میپوشم میرم باشگاه همه میگن باز این شکیرا اومد 😁😁😁😁

خب با قد ۱۵۶ انتظار داری دست و پات گنده باشه؟؟؟

مچ دست من اندازه دست بچه ۵ ساله ست 

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
والا من قدم ۱۵۸ میرم باشگاه چند ساله هیکلم خیلیم قشنگه موهامم فر میکنم میریزم دورم لباس کوتاهم میپو ...

والا من چند روز پیش توی باشگاه یکی رو دیدم قدش شاید ۱۴۵ هم‌ نبود ولی انقدر خوش هیکل و ناز بود که نگو

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2738
والا من چند روز پیش توی باشگاه یکی رو دیدم قدش شاید ۱۴۵ هم‌ نبود ولی انقدر خوش هیکل و ناز بود که نگو

دقیقا خیلی کیوت ترن بنظر منم

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
منم ۴۷ کیلوم قدم ۱۶۳ . لاغرم  ولی چوب خشک نیستم دیگه‌. دوس دارم فوقش ۵۲ بشم. بیشتر ن.  توه ...

دوست دارم توپر بشم مثلا ۶۰ باشم ولی دیگه زیاد نشم

کاربری دست دو نفره نی نی یار عزیزم تعلیق نکن 
۶۰ برای قدت زیاده . نهایتش ۵۵ بیشتر تپل و کوتاه دیده میشی .الانم خوبی البته فقط کمی لاغری

به همون ۵۵ هم راضیم 

ولی آخه ۴۸ دیگه خیلی لاغرم 

کاربری دست دو نفره نی نی یار عزیزم تعلیق نکن