2737
2739
عنوان

دلم ذوق شب قبل اردو رو میخواد😍

121 بازدید | 15 پست

امروز خواهرکوچیکم و بردن خانه بازی و موزه و پارک 

از دیشب تا صبح ۱۰ بار خوراکی هاشو از کیفش دراورد و دوباره گذاشت تو کیفش 

همش آبهای قمقشو خالی میکرد دوباره اب میکرد    بهش حسودیم شد ای کاش دوباره برمیگشتیم به بچگی و دغدغمون این چیزا بود 

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

وااای من شبش خوابم نمی‌رفت😍

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
2740
وایییی من قبرستونم منو ببرن اردو راضی ام اینقدر اردو دوست دارم که نگووو😂

ما رو یبار بردن دماوند انقد خوش گذشت فوق‌العاده بود یادش بخیر

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

منم اردو دوست داشتم ولی همیشه تو اردوها تنها بودم.من بچه درسخونی بودم شانس من یکمم تپل بودم ولی همه بچه‌ها کلاسمون لاغر واستخونی بودن وکلا ادمی بودم ساکت واروم بودم کسی زیاد باهام دوست صمیمی نمیشد ولی خوب باهام بدهم نبودن.واسه همین چون گروهی کنار هم مینشستن من خیلی اذیت میشدم

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
حالا زمان ما همیشه میبردن امام زاده  انواع امام زاده ها رو تو مدرسه رفتیم 😑

دقیقا🤣 یا نهایتش پارک بانوان😂

تازه با مانتو شلوار مدرسه 

حالا این فسقلیارو میدیدی همشون موهاشونو بافت زده بودن و باعینک افتابی و کلاه و کت وشلوار جین و حسابی گنگ بودن دلم رفت براشون 😍😂

ما رو یبار بردن دماوند انقد خوش گذشت فوق‌العاده بود یادش بخیر

چقدر خوب😍

ما رو فقط میبردن سینما و پارک بانوان  مدیرمون هیچ ایده ی دیگه ای به ذهنش نمیرسید😐

چقدر خوب😍 ما رو فقط میبردن سینما و پارک بانوان  مدیرمون هیچ ایده ی دیگه ای به ذهنش نمیرسید😐

🤣🤣🤣

2706