2733
2734
عنوان

واسه مهمونم کدوم از اینا بپزم؟

355 بازدید | 19 پست

۳ تا میخوام حالا ترکیب کدوما بهتر میشه

سالاد ماکارونی یا الویه

تهچین یا باقالی پلو

فسنجون یا مرغ

دسر و سالاد فصل و ترشیم دارم.

پر از خیال🙂‍↔️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

باقالی پلو با ماهی الآنم فصلشع

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2740

سالاد ماکارونی 

ته چین 

فسنجان 

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻

زرشک پلو با مرغ. چون میگی سالاد فصل وترشی داری پس بهتره الویه درست کنی چون اگه‌ نخواست برنجی‌بخوره الویه رو میشه بانون خورد ولی سالاد ماکارونی رو با نون نمیخورن

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2706