2737
2734
عنوان

تایید سوابق تحصیلی

271 بازدید | 34 پست

میتونید کمکم کنید بگید کدوم سایت برم و کدوم قسمتش باید ثبت کنم؟

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️||||||||||||||||از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون چیه دیگه

برا ما کنکوری هاست عزیزم

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️||||||||||||||||از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2731
مای سنجش ، تو پنل ثبت نامی کنکورت

میتونی عکس بهم بدی میرم تو پنا ولی نمیدونم از کجا وارد صفحه خودم بشم

2738
برا ما کنکوری هاست عزیزم

منم کنکوری ام چرا خبر ندارم  

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
اتفاقا من اصلا نفهمیدم این تایید سوابق تحصیلی برای چه کاریه دقیقاء؟! میشه یکی خیلی واضح واسم توضیح ...

منم نمیدونم کنکوری ام

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
کنکوریایی که یه بار حداقل تا حالا نهایی دادن

ترمیم منظورته؟

سنجش سراسری پنل شخصیت آزمون درگاه آموزش پرورش پرداخت هزینه تایید اطلاعات کد رهگیری

بعد سراری پنل شخصیتو نمیبینم

کنکوریایی که یه بار حداقل تا حالا نهایی دادن

خب ماها که اصلا امتحان نهایی ندادیم ساله اولمونه باید اینکارو انجام بدیم؟

آدم هایی که محبت می‌کنند کم یابند..ولی آدم هایی که قدر محبت را بدانند نایاب..💓
میتونی عکس بهم بدی میرم تو پنا ولی نمیدونم از کجا وارد صفحه خودم بشم

دو تا قسمت هست ، اطلاعات من ، و ثبت نام ازمون ، اول برو توی اطلاعات من تایید کن اطلاعاتتو، بعدش برو قسمت ثبت نام ازمون ، اون پایینش نوشته سوابق تحصیلی، هزینه تاییدش هم پنجاه تومنه و اجباریه ، تایمش هم تا ۱۵ امه

برا حاجتم یه صلوات میدین ؟! ⁦❤️⁩🙂
2706