2733
2734
عنوان

چرا بعضیا برای پسر معتادان زن میگیرن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1256 بازدید | 101 پست
بله درسته

جسارتا میتونم ازتون یه سوال بپرسم

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا پدر منم موقع ازدواج معتاد بود عاشق شد مامانمم عاشقش شد یه سال بعد ازدواجشون که منم دیگه داشتم ...

پدرت مرد بوده قدیم هم فقط تر.یاک  بوده 

شوهر خاله منم اینطوری بوده ولی ترک میکنه و زندگیشو می‌سازه ولی اون مال قدیمه الان با مواد جدید ترک کردن کار راحتی نیست مخصوصا اینکه پدر و مادرشون هم پشتشونن

2731
ازمایش اعتیاد قبل از ازدواج و واسه همین روزا گذاشتن  ادم معتاد دو بار باهاش بری بیرون قشنگ زار ...

تو شرایطش نبودی عزیزم به فیلما نگاه نکن طرف تابلوئه همش چرت میزنه.برای آزمایش چند روز دارو بخورن پاک نشون میده

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم

اینایی که داغونن از همه بیشتر بفکر زن گرفتن هستن تو فامیلای ما حداقل که اینطوری بوده 

هرچی پسر تحصیل کرده و یاکلاس هست دیر زن گرفته یا مجرده هنوز اما بعضیا که پول هم ندارن و سطح پایین هستن زودتر از همه زن گرفتن

2738
خدابراشون نسازه 

حالا بگم خانواده بی سواد بودن با آگاهیشون کم بود،پدر و مادر تحصیل کرده استاد دانشگاه

بفرمایید

ممکنه آقایون بخاطردختری که چند سال پیش دوسش داشتن و ترم پایینی شون بودن تحت هر شرایطی کلاس هایی که با اون ورودی دارن برن 

منظورم اینه بخاطر دختره کلاس میره یا من حساس شدم

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم
دروغ میگن  واقعا براشون متاسفم که با آینده یه ادم بازی میکنن

واقعا بهترین روزهای زندگیم تباه شد.البته الان همسر خوبی دارم خوشبختم اما آسیب های آدم هرگز ترمیم نمیشه

پدرت مرد بوده قدیم هم فقط تر.یاک  بوده  شوهر خاله منم اینطوری بوده ولی ترک میکنه و زندگیش ...

دقیقا سال پیش داییم که معتاد شیشه بود هم ترک کرد و به زندگیش سر و سامون داد

واقعا چیزی نیست که بخوای نشه

اونا خودشون نمیخوان ترک کنن

2706