2737
2739

یکیشون ک اصلا بیرون نمیان و اکثرا خونه هم نیستن

یکیشون مگه اینکه صداش کنم بیاد بیرون

یکیشونم بنا ب دلایلی ازش دلخورم

دوتای دیگه ک اهل بیرون اومدن (تو پارکینگ یا جلو در نشستن هستن) کمی سبک و بی غرور و فقیرن (از لحاظ مالی) 

یکیشون ک علنن گدای میکنه و هرکی و میبینه (غریبه، آشنا، فامیل، همسایه و...) میگه اینو بده بمن اونو بده بمت

یکیشم پارسال با شوهرش ی قضیه ای براشون پیش اومد شوهرش میگفت خانمم خیانت کرده خانمه هم میگفت شوهرم ب بچم (ازشوهرسابقش) تجاوز کرده) و الان راحت و بیخیال و عادی دارن زندگی میکنن

حالا شوهرم میگه دوست ندارم با این دوتا بشینی و... (خودمم ی جوریم راستش) ولی مجبورم دیگه حالم خوبه باشون و برون گرا و اجتماعی م

بنظرتون چکارکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
از دهه هفتاد به اینور ندیده بودم خانوما تو کوچه جلسه و دورهمی داشته باشن

تو شهر ما هست بعضی محله های قدیمی پر از آدمه 

متنفرم از این کار تازه هرکسی هم رد میشه کلی نگاهش میکنن و آنالیز میکنن طرفو   

زشته واقعا

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰

جلو در نشستن واقعا حرکت قشنگی نیست

و صد البته رفتار همنشین روی آدما تاثیر داره!!!

برو باشگاه

انواع کلاسا

مامانای همکلاسیای بچه‌ت

فامیل حتی

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

از من ب تو نصیحت با همسایه رفت آمد نکن فردا از توش حرف درمیاد

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

وای تو روخدا مث قدیمیا سر کوچه نشینین کی قراره این عادت تز بین بره،

خونواده شوهر منم کلا تو کوچه پهنن همیشه بدم میاد ازشون هر کی هم رد بشه آنالیزش میکنن 

کاربر جدید نیستم فقط با کاربری جدید ‌اومدم

الان خانمها بیشتر توی پارک و کلاس ورزش و باشگاه و مانند اینها با هم در تماس هستند . در ضمن این دو نفر وجهه اجتماعی خوبی ندارند و شوهرتون کاملا حق داره که دوست نداشته باشه شما با اونا تماس داشته باشید .

2706