2737
2734
عنوان

غم دنیا رو دلمه کاش اینجوری نمیشد

65 بازدید | 7 پست

برای اولین بار تو زندگیم شبا دوس بار از خواب بلند میشینم سر جام میبینم صب نشده باز میخابم . بخودم تلقین میکنم ک ناراحت نباش و الکی میخندم انگا اتفاقی نیوفتاده ولی قلبم مغزم نمیتونه ای اتفاق رو هضم کنه هیچوقت تو این 3 4 سال تصور هم نمیکردم ک بخاد این اتفاق بیوفته . روز های سخت زیاد داشتم اما این یکی برام خیلیییییی سخت بود
تو یه تیکه از وجودم بودی برام سخته ک نباشی کاااااش هیچوقت با تو اشنا نمیشدم

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️||||||||||||||||از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

چیشده🥲

🚶‍♀️اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم ..
چیشده🥲

میدونم فقط اتفاقی افتاده ک ی تنع زندگیمو نابود کرده حتی اینجا هم نمیتونم بگم ک چمه

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️||||||||||||||||از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونم فقط اتفاقی افتاده ک ی تنع زندگیمو نابود کرده حتی اینجا هم نمیتونم بگم ک چمه

الهی عزیزم ایشالا ک هرچی هس حل بشه

معلومه ک خیلی سخته ...

🚶‍♀️اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم ..
2731
الهی عزیزم ایشالا ک هرچی هس حل بشه معلومه ک خیلی سخته ...

کاش هیچوقت ب دنیا نمیومدم کاش تو همون گهواره میمردم ولی ایقد نوجووونیم و جوونیم حروم نمشد و حالا هم ...

کاش هیچوقت ب دنیا نمیومدم کاش تو همون گهواره میمردم ولی ایقد نوجووونیم و جوونیم حروم نمشد و حالا هم ...

نگوووو خدانکنه از کجا معلوم شاید همه چیز درست شد🥺🥺

بسپار ب خدا

2740