2733
2734
عنوان

عکس پوست تیره من💔

1087 بازدید | 70 پست

بچه ها امروز داشتم پیانو تمرین میکردم و متوجه عمق فاجعه رنگ پوستم شدم وقتی به دستام نگاه کردم

به نظرتون خیلی زشته؟😭😭😭

راستش بگید ناراحت نمیشم 

البته نور هم خوب نبود

بعد جالبه بدونید پوست صورتم خیلی روشن تره ولی دستام این رنگیه😐😐😐

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

منم همین رنگ و به همین ظرافته

سیاه ترشو ندیدی 

خیلی قشنگه

برا افتاب سوختگیه وگرنه منم خیلی سفیدم ولی دستام تا مچ و صورتم سبزه شده به دلیل شرایط اب و هوایی شهرم(یزد)

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
بخدا خیلی قشنگه.. ظریفه دستت

ظزیف سفید قشنگ تره😭😢

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝
2740

برووووو جانم مهم هدفته مهم راهیه ک میری پوست رنگ دستت در برابر پیانو زدنت هیچه گلم.چرا خودت دست پایین میگیری رنگ‌ پوست سلبریتا دیدی؟؟؟خارجی شون رنگ پوست جورجینا دیدی؟

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  

من بااین که سفیدم ولی عاشق پوست شمام قبلناهمه کارمیکردم این رنگی شم ولی الان دیگ حسش نیست به هرحال خوشبحالت

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂

اتفاقا خیلیم قشنگه 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
2706