2733
2739

تاپیک رو قفل میکنم چون نمیخوام بره پر بازدید ک حوصله بحث هم ندارم.‌..

بحث سر این که خانواده نداره میوه نوبرانه بخره نیس‌....بحث دل خواستن یه بچه هست....من خداروشکر از نطر مالی توانایی دارم ک نوبرانه بخرم برای بچم.....ولی این مهمه ک اون بچه اون لحظه میخواد و دلش میگیره از اینکه خودش اون لحظه نتونست بخوره....مثلا دختر من اصلا کباب دوست نداره.....دوستش آورد مدرسه دلش خواست....من شب براش خریدم ولی برگشت گفت مال فلانی خوشبو بود خیلی....در صورتی کباب همون کباب بود‌‌‌....و اینکه چون دوست نداشت مطمئن بودم نمیخوره و میدونستم بهونه میاره....مهم اینه دلش اون لحظه خواست.....یا مثلا توت فرنگی ما باغ داریم و خیلی قطعا دخترم میخوره....دیروز اومد خونه گفت ترمه توت فرنگی داشت میخورد به ما نداد دل ما میخواست....خب بچه من میاد خونه میخوره بقیه چی؟؟پولش رو داشته باشن....شاید اون لحظه موقعیت خرید نداشته باشن....به نظر من بچه از زن حامله بیشتر نیاز داره ک چیزی دلش خواست بخوره......

و اونهایی ک میگن ندارین بچه نیارین.....چرخ گردون همیشه یکنواخت نمیگرده.....ممکنه اون موقع ک بچه دار میشدن اوکی بودن از نظر مالی بعدش ی مشکلاتی پیش اومده باشه‌.....همه چیز گرون شده‌‌.نمیشه گفت چرا ۷ سال پیش بچه آوردی وقتی الان نمیتونی خرجش رو بدی.

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔