2733
2734

باید س شنبه برم بستری شم  نمیشه تو این یه هفته کارایی انجام بدم که خودم دردم بگیره اگه شما میدونین لطفا راهنماییم کنید خیلی میترسم  باید بیمارستان دولتی هم برم چون بیمارستان خصوصی شهرمون ان ای سی یو نداره   الان 37 هفتم کامله 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداهست  خیلیم هست بسیار نزدیک نزدیکتر از رگ گردن 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سقط شده یعنی؟

معلومه که نه😐

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

پیاده روی کن همسرت با ماشین پشت سرت باشه .

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
معلومه که نه😐

اخه نوشتی ختم بارداری ختم بارداری یعنی سقط 

حتـے فکـ کردنـ بهتـ عمـ خندهـ رو میارهـ رو لبامـ:)🦋🖇تو دلی من صحیح و سالم به دنیا بیای💙😍عاشقتم من پسرکوچولوم🥺😘
2740

ببین فقط اینو بهت بگم که استرس اون آمپول رو نداشته باش

من سزارین بودم ولی بازم تا دو روز بعد عمل اون آمپول مدام تو سرم می‌گرفتم... یعنی اونقدر کاربرد داره که در هر حالی ممکنه لازم بشه

فعلا پیاده روی و پله و دوش آبگرم و رابطه و اینچیزا

ان‌شاالله زایمان خوبی داشته باشی و نی نی رو راحت بغل کنی🌸🌸🌸

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
سقط شده یعنی؟

لطفا پاک کنید .

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

من از این روغن چیزا سر در نمیارم 

ولی ورزشایی هست تو نت بزن انجام بده پیاده روی سنگین کن 

رابطه هم خوبه ب باز شدن دهانه رحم کمک میکنه 

و این که دوش اب گرم سعی کن بشینی تو اب گرم خیلی خوبه درد و هم خیلی خوب تسکین میده

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
سقط شده یعنی؟

ختم بارداری اونوقت یعنی سقط؟؟

چرا الکی یک چیزی میگی که بنده خدا ته دلش خالی بشه سقط بشه دور از جون nicu می‌خوان چیکار 

نخیر ختم بارداری یعنی بچه دیگه شرایط تو شکم مادر بودن رو ندارن باید به دنیا بیاد 

اخه نوشتی ختم بارداری ختم بارداری یعنی سقط 

ختم بارداری یعنی ؟؟؟؟ تموم شدن حاملگی... دیگه ساده تر این نمیدونم چطور بگم

ختم بارداری اونوقت یعنی سقط؟؟ چرا الکی یک چیزی میگی که بنده خدا ته دلش خالی بشه سقط بشه دور از جون ...

اها اوک 

حتـے فکـ کردنـ بهتـ عمـ خندهـ رو میارهـ رو لبامـ:)🦋🖇تو دلی من صحیح و سالم به دنیا بیای💙😍عاشقتم من پسرکوچولوم🥺😘
2706