2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

بابام اوکپ خونه شناسنامه باباشو ببره بزای کارای فوتش 

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم

وقتی گفتن تو دلیم عدس کوچولوم مشکل داره نرمال نیس یا خودش سقط شه یا باید سقط بشه اونجا من شکستم له شدم گریه کردم  این یماه واقعااااا دردناگترین ماه عمرم بود فشار عصبی روحی روانی درد جسمی همه چی قاطی شده بود برام البته هنوزم یادم میاد حالم بد میشه

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

اون روزی که رفتم دیدم هرچی داداشم صدا میزنم جوابما نمی‌ده 

اون لحظه که کردنش تو‌ اون کیسه های سیاه و رفت که رفت.....

خدا منا بکشه الهی چجوری اون لحظه ها را دیدم و نمردم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غم داغ تنها  برادرم منا ذره ذره اب کرد درست مثل به سرطان بد خیم 🖤🌒