2737
2734
عنوان

اگه شوهر یا پارتنر عصبی داری بیا

124 بازدید | 11 پست

چجوری تحمل میکنید؟ چه سیاستی پیش میگیرید واسه اروم نگه داشتن خودش و اوضاع؟

دوست پسرم خیلی بی اخلاق و بی اعصابه اصلا نمیشه باهاش حرف زد هرچی میگم هرکاری میکنم ی سوژه ای پیدا میکنه شروع میکنه به بحث و رو مخ رفتن...یعنی قابلیت اینو داره که ساعت ها به چیزای مختلف گیر بده و سگ بازی در بیاره هیچ قلقی هم نداره نمیدونم چجوری باهاش رفتار کنم دیگه

برای دوس پسر تلاش کردن واقعا کار عبثیه

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم باهاش کات کن ، من قبل ازدواج میخواستم با کس دیگه ای ازدواج کنم ک خیلی وقتا همینجوری بود ، فک کن مثلا سر اینکه عینک جدیدمو پیشش نزدم تو خیابون چ دعوایی راه انداخت ، روانمو نابود کرده بود ، باهاش کات کن وگرنه دیوونت میکنه 

دختری از آهار🦚
2731

هیچی قیدشو بزن ی ... الان ۱۴سالع تو زندگی منه تغییر نرده روانیم کرده اینا خوب نمیشن توام مثل خودشون میکنن

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)

مگه نونت دستشه تازه گیرم باشه

بیکاری تحمل میکنی؟ 

کات کن بره بابا

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

وای دنبال یکی باش حال دلتو خوب کنه بت استرس نده 

.

من با یکی بودم هر وقت عصبی میشدم دعوا میکردم جیغ جیغ میزدم فقط می‌خندید میگف بگو بگو یا مسخره بازی در می‌آورد یا تو بعضی موارد برام توضیح میداد 

خیلی کم عصبی میشد اونم جریانی ک حق داشت واقعا رابطمون خیلی خوب بود 

2738

20 ساله با یه آدم عصی دارم زندگی میکنم مجبورش کردم دارو مصرف کنه ولی تهش پیرم کرده

برو جایی که هیچ وقت دستش بهت نرسه

من یه کاربری قدیمی هستم بنام نازناز که از سال 91 عضو بودم ولی ویندوز عوض کردم و پسوردم رو یادم نیومد